ZIMOWA ZABAWA BIEGOWA Z GMINNYM OŚRODKIEM SPORTU W LASKU ORLIŃSKIM-ZIELONA BIEŻNIA 2023 |
|
19 lut 2023 - 12:00 |
Koźmin Wielkopolski |
|
|
44 BIEG MAĆKA |
|
2 paź 2021 - 11:00 |
Koźmin Wielkopolski |
|
|
Polonia TRI Challange 2021 |
|
4 lip 2021 - 12:30 |
Środa Wielkopolska |
|
|
VIII ŚREDZKI BIEG PAMIĘCI ŻOŁNIERZY NIEZŁOMNYCH 1944-1963 |
|
25 lut 2024 - 12:00 |
Środa Wielkopolska |
|
|
Bieg z Fludrą |
|
30 cze 2019 - 11:00 |
Środa Wielkopolska |
|
|
III Bieg im. Średzkich Powstańców Wielkopolskich |
|
19 gru 2021 - 12:00 |
Środa Wielkopolska |
|
|
V BIEG IM. ŚREDZKICH POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH |
|
17 gru 2023 - 12:00 |
Środa Wielkopolska |
|
|
V Średzki Bieg Pamięci Żołnierzy Niezłomnych |
|
8 mar 2020 - 12:00 |
Środa Wielkopolska |
|
|
II Bieg im. Średzkich Powstańców Wielkopolskich |
|
29 gru 2019 - 12:00 |
Środa Wielkopolska |
|
|
VII Średzki Bieg Pamięci Żołnierzy Niezłomnych 1944-1963 |
|
5 mar 2023 - 12:00 |
Środa Wielkopolska |
|
|
VI Średzki Bieg Pamięci Żołnierzy Niezłomnych 1944-1963 |
|
27 lut 2022 - 12:00 |
Środa Wielkopolska |
|
|
VI Bieg Nadziei |
|
17 wrz 2023 - 11:00 |
Środa Wielkopolska |
|
|
I Bieg im. Średzkich Powstańców Wielkopolskich 1918/1919 |
|
30 gru 2018 - 11:00 |
Środa Wielkopolska |
|
|
IV Średzki Bieg Pamięci Żołnierzy Niezłomnych |
|
24 lut 2019 - 11:00 |
Środa Wielkopolska |
|
|
IV Bieg im. Średzkich Powstańców Wielkopolskich |
|
18 gru 2022 - 12:00 |
Środa Wielkopolska |
|
|
Grand Prix Szlakiem Puszczy 15km |
|
10 mar 2019 - 11:00 |
Klesno |
|
|
Grand Prix Szlakiem Puszczy 5km |
|
13 sty 2019 - 11:00 |
Klesno |
|
|
Grand Prix Szlakiem Puszczy |
|
16 sty 2022 - 10:00 |
Klesno |
|
|
Grand Prix Szlakiem Puszczy |
|
13 lut 2022 - 10:00 |
Klesno |
|
|
Grand Prix Szlakiem Puszczy |
|
13 mar 2022 - 10:00 |
Klesno |
|
|
Grand Prix Szlakiem Puszczy 5km |
|
29 gru 2019 - 10:00 |
Klesno |
|
|
Grand Prix Szlakiem Puszczy 10km |
|
19 sty 2020 - 10:00 |
Klesno |
|
|
Grand Prix Szlakiem Puszczy 10km |
|
10 lut 2019 - 11:00 |
Klesno |
|
|
Grand Prix Szlakiem Puszczy 15km |
|
9 lut 2020 - 10:00 |
Klesno |
|
|
V BIEG POWSTAŃCZY W WIJEWIE |
|
11 lut 2024 - 13:30 |
Wijewo |
|
|
III BIEGI POWSTAŃCZE W WIJEWIE |
|
13 lut 2022 - 13:30 |
Wijewo |
|
|
IV BIEG POWSTAŃCZY W WIJEWIE |
|
12 lut 2023 - 13:30 |
Wijewo |
|
|
I BIEGI POWSTAŃCZE W WIJEWIE |
|
17 lut 2019 - 13:30 |
Wijewo |
|
|
II BIEGI POWSTAŃCZE W WIJEWIE |
|
16 lut 2020 - 13:30 |
Wijewo |
|
|
I NIECHANOWSKA DYSZKA |
|
25 Maj 2019 - 12:00 |
Niechnowo |
|
|
Bieg dla Mikusia |
|
17 lut 2019 - 11:00 |
Kalety |
|
|
Bieg Memoriałowy im. Marka Kozaczka |
|
27 kwi 2019 - 11:00 |
Wschowa |
|
|
TWARDA PIĄTKA WSCHOWA |
|
17 wrz 2023 - 11:00 |
Wschowa |
|
|
TWARDA PIĄTKA WSCHOWA |
|
18 wrz 2022 - 11:00 |
Wschowa |
|
|
Tropem Wilczym Biedrusko |
|
3 mar 2019 - 12:00 |
Biedrusko |
|
|
III CHABROWY PUCHAR MERXA |
|
21 Maj 2022 - 10:00 |
Biedrusko |
|
|
VIII OSTRÓDZKI PÓŁMARATON ŚW. JERZEGO |
|
9 cze 2019 - 10:00 |
Ostróda |
|
|
DROGA DO EMAUS |
|
22 kwi 2019 - 15:00 |
Włoszakowice |
|
|
KLUBOWE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH |
|
16 mar 2019 - 11:00 |
Ciele |
|
|
II KUYAVIAN - POMERANIAN CROSS |
|
29 lut 2020 - 13:30 |
Ciele |
|
|
I MISTRZOSTWA AMATORÓW WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH. BIEG CHARYTATYWNY DLA MACIEJA I MARCINA |
|
16 mar 2019 - 14:30 |
Ciele |
|
|
Wartka Piątka i Wartka Dyszka |
|
3 Maj 2019 - 10:00 |
Obrzycko |
|
|
II Wartka Piątka i II Wartka Dyszka |
|
23 sie 2020 - 10:00 |
Obrzycko |
|
|
III Wartka Piątka i III Wartka Dyszka |
|
22 sie 2021 - 10:00 |
Obrzycko |
|
|
PIERWSZE GÓRSKIE MISTRZOSTWA BYDGOSZCZY W NORDIC WALKING |
|
23 mar 2024 - 11:00 |
Bydgoszcz |
|
|
2.Letni Festiwal Biegowy i Kids Duathlon |
|
4 wrz 2022 - 15:00 |
Bydgoszcz |
|
|
Sztafeta "My Team" |
|
3 Maj 2022 - 16:30 |
Bydgoszcz |
|
|
II Zawody o Puchar Dowódcy Wojsk Obrony Terytorialnej w biegach przełajowych |
|
16 mar 2019 - 13:45 |
Bydgoszcz |
|
|
XXIII Leśny Bieg Kolejarski |
|
18 lis 2023 - 10:00 |
Bydgoszcz |
|
|
IV Wiosenny Festiwal Biegowy |
|
2 kwi 2023 - 09:00 |
Bydgoszcz |
|
|