XV BIEGI „MALANOWSKA JESIEŃ” |
|
25 wrz 2021 - 13:00 |
Malanów |
|
|
II Bieg po Złote RUNo |
|
26 wrz 2021 - 10:00 |
Gorazdowo |
|
|
IV Charytatywny Maraton MTB |
|
26 wrz 2021 - 10:00 |
Międzychód |
|
|
V Jubileuszowy Bieg Sulecha |
|
26 wrz 2021 - 16:00 |
Sulechów |
|
|
44 BIEG MAĆKA |
|
2 paź 2021 - 11:00 |
Koźmin Wielkopolski |
|
|
Grand Prix „Dzikowisko - Dziki bieg w lesie" - Skałowo |
|
2 paź 2021 - 11:00 |
Skałowo |
|
|
MTB WIÓREK |
|
2 paź 2021 - 11:00 |
Wiórek |
|
|
XXXV Bieg im. Dezyderego Chłapowskiego |
|
2 paź 2021 - 11:30 |
Turew |
|
|
Bieg im. Edwarda Kusika |
|
3 paź 2021 - 11:00 |
Błotnica |
|
|
Bieg "Wiejska 10-ka" |
|
3 paź 2021 - 14:00 |
Nowogródek Pomorski |
|
|
III BIEG KATARZYNY |
|
3 paź 2021 - 14:00 |
Pszczew |
|
|
Point-S Kids Crossduathlon |
|
9 paź 2021 - 13:30 |
Słubice |
|
|
Bieg Kobiet Zawsze Pier(w)si |
|
10 paź 2021 - 14:45 |
Poznań |
|
|
Korona Zachodu Polski - Pobiedziska |
|
16 paź 2021 - 10:00 |
Pobiedziska |
|
|
STEVENS CX CUP - Choszczno INAUGURACJA |
|
16 paź 2021 - 10:00 |
Choszczno |
|
|
37. BIEG CHEMIKA |
|
16 paź 2021 - 11:00 |
Gorzów Wielkopolski |
|
|
BIEG im. Zdzisława Krzyszkowiaka |
|
16 paź 2021 - 11:00 |
Wałcz |
|
|
Grand Prix Trzemeszna w biegach 2021/22 - bieg 1 |
|
16 paź 2021 - 11:45 |
Gołąbki |
|
|
III Bieg Szlakiem Kolejowym |
|
16 paź 2021 - 12:00 |
Czerwona Woda |
|
|
MTB PRZYSTAŃ – WYŚCIG O PUCHAR MISTRZA ŚWIATA LECHA PIASECKIEGO LUBNIEWICE 2021 |
|
17 paź 2021 - 11:00 |
Lubniewice |
|
|
MISTRZOSTW W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW XXIII IGRZYSKA DZIECI ROK SZKOLNY 2021/2022 |
|
20 paź 2021 - 10:00 |
Poznań |
|
|
XXII Memoriał Stanisława Ożoga |
|
23 paź 2021 - 11:00 |
Sulęcin |
|
|
I Bieg Baltic Świnoujście |
|
23 paź 2021 - 12:00 |
Świnoujście |
|
|
STEVENS CX CUP - Myślibórz |
|
24 paź 2021 - 10:00 |
Myślibórz |
|
|
Kuyaviarun - bieg 1 |
|
24 paź 2021 - 11:30 |
Chałupska |
|
|
Bieg Kobiet Zawsze Pier(w)si |
|
24 paź 2021 - 13:45 |
|
|
|
3 x NA WIATRAK POLKOWICKI |
|
30 paź 2021 - 15:00 |
Polkowice |
|
|
V CROSS DUATHLON ŻARNOWIEC |
|
30 paź 2021 - 17:15 |
Żarnowiec |
|
|
II NIEPODLEGŁOŚĆIOWY MARATON MTB |
|
6 lis 2021 - 11:00 |
Paterek |
|
|
III CHODZIESKI BIEG NIEPODLEGŁOŚCI |
|
6 lis 2021 - 11:00 |
Chodzież |
|
|
II Niepodległościowy Bieg Terenowy |
|
7 lis 2021 - 11:00 |
Paterek |
|
|
VI BIEG NIEPODLEGŁOŚCI |
|
7 lis 2021 - 12:00 |
Krzyż Wielkopolski |
|
|
BIEG im. dra HENRYKA FLORKOWSKIEGO„10 na 100 lat” |
|
7 lis 2021 - 12:00 |
Kościan |
|
|
Bieg Niepodległości w Policach- Dębowa Dycha |
|
11 lis 2021 - 11:00 |
Police |
|
|
IX BIEG ORAZ MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI „CZERWONAK BIEGA DLA NIEPODLEGŁEJ" |
|
11 lis 2021 - 11:00 |
Czerwonak |
|
|
V Bieg Niepodległości Międzyrzecz |
|
11 lis 2021 - 13:00 |
Międzyrzecz |
|
|
Narodowy Bieg Stulecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości „Od Bałtyku do Tatr”- 2021 |
|
11 lis 2021 - 14:00 |
Słubice |
|
|
SurviWałowy Bieg Niepodległości |
|
11 lis 2021 - 16:00 |
Zdbice |
|
|
Korona Zachodu Polski - Pleszew |
|
13 lis 2021 - 10:00 |
Pleszew |
|
|
POMOCNA PIĄTKA |
|
13 lis 2021 - 11:00 |
Poznań |
|
|
STEVENS CX CUP - Police |
|
14 lis 2021 - 10:00 |
Police |
|
|
VIII „SZTAFETA Z ŁABĘDZIEM” |
|
14 lis 2021 - 12:00 |
Nowy Dwór |
|
|
II CROSS CICHOCIEMNYCH im. Bernarda Bzdawki |
|
20 lis 2021 - 10:30 |
Kowalenko |
|
|
MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH |
|
20 lis 2021 - 11:00 |
|
|
|
Grand Prix Trzemeszna w biegach 2021/22 - bieg 2 |
|
20 lis 2021 - 11:45 |
Gołąbki |
|
|
STEVENS CX CUP - Rewal |
|
21 lis 2021 - 10:00 |
Rewal |
|
|
STEVENS CX CUP - Pyrzyce |
|
28 lis 2021 - 10:00 |
Pyrzyce |
|
|
Kuyaviarun - bieg 2 |
|
28 lis 2021 - 11:30 |
Chałupska |
|
|
V BIEG PRZEŁAJOWY im. Andrzeja Szozdy |
|
28 lis 2021 - 13:00 |
Poznań |
|
|
VIII Bieg Mikołajkowy Poznań 2021 |
|
4 gru 2021 - 09:00 |
Poznań |
|
|