LIGA BIEGOWA POMORZA ZACHODNIEGO - bieg 3 |
|
24 mar 2024 - 10:00 |
Police |
|
|
III BIEG NIEPODLEGŁOŚCI W POLICACH |
|
11 lis 2023 - 11:00 |
Police |
|
|
STEVENS CX CUP - Police |
|
13 lis 2022 - 10:00 |
Police |
|
|
Bieg Niepodległości w Policach- Dębowa Dycha |
|
11 lis 2021 - 11:00 |
Police |
|
|
XXXIV Policka Piętnastka- BIEG ULICZNY |
|
4 cze 2023 - 09:30 |
Police |
|
|
PROTOUR CYCLOCROSS CUP - Myślibórz |
|
29 paź 2023 - 10:00 |
Myślibórz |
|
|
STEVENS CX CUP 2020/21 - Myślibórz |
|
20 gru 2020 - 10:00 |
Myślibórz |
|
|
STEVENS CX CUP - Myślibórz |
|
23 paź 2022 - 10:00 |
Myślibórz |
|
|
Pomorze Zachodnie TOUR 2023 - Myślibórz |
|
18 cze 2023 - 10:00 |
Myślibórz |
Załącznik | Wielkość |
Pomorze Zachodnie TOUR 2023 - masters m4, m5,m6.pdf | 138.25 KB |
Pomorze Zachodnie TOUR 2023 - wyniki okrążenia M4, M5, M6.pdf | 142.65 KB |
Pomorze Zachodnie TOUR 2023 - wyniki M4, M5, M6 szczegółowo rosnąco.pdf | 117.75 KB |
Pomorze Zachodnie TOUR 2023 - wynik ipunkty premie M4, M5, M6.pdf | 114.65 KB |
Pomorze Zachodnie TOUR 2023 - wyniki kobiety open.pdf | 73.96 KB |
Pomorze Zachodnie TOUR 2023 - wyniki szczegółowo kobiety rosnąco.pdf | 63.01 KB |
Pomorze Zachodnie TOUR 2023 - wyniki okrążenia kobiety.pdf | 87.17 KB |
Pomorze Zachodnie TOUR 2023 - wynik ipunkty premie kobety.pdf | 62.76 KB |
Pomorze Zachodnie TOUR 2023 - MP PSP.pdf | 133.04 KB |
Pomorze Zachodnie TOUR 2023 - wyniki szczegółowo M2, M3 rosnąco.pdf | 130.73 KB |
Pomorze Zachodnie TOUR 2023 - wyniki okrążenia M2, M3.pdf | 153.5 KB |
Pomorze Zachodnie TOUR 2023 - wynik ipunkty premie M2, M3.pdf | 125.34 KB |
Pomorze Zachodnie TOUR 2023 - masters M2, M3.pdf | 137.28 KB |
Pomorze Zachodnie TOUR 2023 - zestawienie punktowe po 4 wyścigach.pdf | 142.91 KB |
|
|
STEVENS CX CUP - Myślibórz |
|
24 paź 2021 - 10:00 |
Myślibórz |
|
|
Pomorze Zachodnie TOUR 2023 - Choszczno |
|
23 kwi 2023 - 10:00 |
Choszczno |
|
|
PROTOUR CYCLOCROSS CUP - Choszczno |
|
22 paź 2023 - 10:00 |
Choszczno |
|
|
I CHOSZCZEŃSKI KLUKOM AQUATHLON |
|
16 lip 2023 - 11:00 |
Choszczno |
|
|
STEVENS CX CUP 2020/21 - Choszczno |
|
25 paź 2020 - 10:00 |
Choszczno |
|
|
STEVENS CX CUP - Choszczno |
|
8 paź 2022 - 10:00 |
Choszczno |
|
|
ZAWODY W PŁYWANIU NA WODACH OTWARTYCH - OPEN WATER KLUKOM CHALLENGE |
|
13 sie 2023 - 11:00 |
Choszczno |
|
|
STEVENS CX CUP - Choszczno INAUGURACJA |
|
16 paź 2021 - 10:00 |
Choszczno |
|
|
WYŚCIGU W KOLARSTWIE PRZEŁAJOWYM O PUCHAR 2X3 S.A. |
|
9 paź 2022 - 10:00 |
Choszczno |
|
|
SCOTT CYCLOCROSS CHALLANGE - Zwierzyn |
|
11 paź 2020 - 10:45 |
Zwierzyn |
|
|
PROTOUR CYCLOCROSS CUP - Zwierzyn |
|
4 lis 2023 - 10:00 |
Zwierzyn |
|
|
I Bieg Niepodległości JANOWO |
|
27 cze 2021 - 09:00 |
JANOWO |
|
|
Spacer Trening Niepodległościowy - Janowo |
|
15 lis 2020 - 10:30 |
JANOWO |
|
|
XIV BIEGI „MALANOWSKA JESIEŃ” |
|
26 wrz 2020 - 13:00 |
Celestyny |
|
|
XVI BIEGI „MALANOWSKA JESIEŃ” |
|
24 wrz 2022 - 13:00 |
Celestyny |
|
|
I Bieg po Złote RUNo |
|
27 wrz 2020 - 10:00 |
Gorazdowo |
|
|
II Bieg po Złote RUNo |
|
26 wrz 2021 - 10:00 |
Gorazdowo |
|
|
Mityng lekkoatletyczny - Bieg Szlakiem Kolejowym |
|
10 paź 2020 - 16:30 |
Węgliniec |
|
|
XXVIII Biegi Żnińskie |
|
18 lip 2021 - 16:00 |
Sobiejuchy |
|
|
Słubicka Czasówka 2021 |
|
30 Maj 2021 - 10:15 |
Nowy Lubosz |
|
|
Słubicka Czasówka 2020 |
|
19 wrz 2020 - 11:00 |
Nowy Lubosz |
|
|
I Otwarte Mistrzostwa Legnicy w Nordic Walking |
|
1 kwi 2023 - 11:00 |
Legnica |
|
|
LPP RACE OCR – LEGNICKI BIEG Z PRZESZKODAMI |
|
23 mar 2024 - 08:30 |
Legnica |
|
|
LPP RACE OCR – legnicki bieg z przeszkodami |
|
26 mar 2023 - 11:00 |
Legnica |
|
|
Towarzyski wieczorny Mityng z Decathlonem |
|
11 lip 2020 - 21:45 |
Legnica |
|
|
LEGNICKI MITYNG LEKKOATLETYCZNY FITLIFE |
|
13 sie 2021 - 17:30 |
Legnica |
|
|
Piątka Jagiełły i Dziesiątka Jagiełły |
|
5 lip 2020 - 09:00 |
Promno gmina Pobiedziska |
|
|
IV MARATON MTB PATEREK |
|
5 lis 2023 - 11:00 |
Paterek |
|
|
III MARATON MTB PATEREK |
|
30 paź 2022 - 10:00 |
Paterek |
|
|
III Niepodległościowy Bieg Terenowy |
|
30 paź 2022 - 09:00 |
Paterek |
|
|
II Niepodległościowy Bieg Terenowy |
|
7 lis 2021 - 11:00 |
Paterek |
|
|
II NIEPODLEGŁOŚĆIOWY MARATON MTB |
|
6 lis 2021 - 11:00 |
Paterek |
|
|
WIOSENNA SŁODKA MILA |
|
19 mar 2023 - 14:00 |
Sanniki |
|
|
SŁODKA MILA |
|
23 mar 2024 - 11:00 |
Sanniki |
|
|
WIOSENNA SŁODKA MILA |
|
19 mar 2022 - 11:00 |
Sanniki |
|
|
WYŚCIG CHARYTATYWNY “JEDZIEMY PO ZDROWIE DLA SZYMONA” |
|
13 mar 2021 - 11:00 |
Bledzew |
|
|
JEDZIEMY PO ZDROWIE DLA SZYMKA |
|
13 mar 2022 - 11:00 |
Bledzew |
|
|
WYŚCIG CHARYTATYWNY “JEDZIEMY PO ZDROWIE DLA ANTOSI I KAZIKA” |
|
10 mar 2024 - 11:00 |
Bledzew |
|
|
WYŚCIG CHARYTATYWNY “JEDZIEMY PO ZDROWIE DLA SZYMKA” |
|
12 mar 2023 - 11:00 |
Bledzew |
|
|
XXXVIII PSZCZEWSKA DWUDZIESTKA |
|
14 Maj 2023 - 11:00 |
Pszczew |
|
|
XXXVII PSZCZEWSKA DWUDZIESTKA |
|
8 Maj 2022 - 11:00 |
Pszczew |
|
|