Wyniki

Data rozpoczęciasortuj rosnąco Miasto Wyniki Wideo
OSHEE Barcin Biega 21 wrz 2019 - 11:00 Barcin
ZałącznikWielkość
PDF icon OSHEE Barcin Biega - OPEN 10km.pdf178.56 KB
PDF icon OSHEE Barcin Biega - OPEN 5km.pdf170.54 KB
PDF icon OSHEE Barcin Biega - OPEN 5km NW.pdf157.7 KB
III RÓŻOWY BIEG CHARYTATYWNY 21 wrz 2019 - 11:00 Chodzież
ZałącznikWielkość
PDF icon III RÓŻOWY BIEG CHARYTATYWNY OPEN.pdf229.25 KB
GP WPN Nordic Walking 2019 - Mosina 21 wrz 2019 - 10:30 Mosina
ZałącznikWielkość
PDF icon Grand Prix Wielkopolskiego Parku Narodowego 2019 w Nordic Walking.pdf166.13 KB
IV Bieg Sulecha 15 wrz 2019 - 16:00 Sulechów
ZałącznikWielkość
PDF icon IV Bieg Sulecha - OPEN 10km.pdf199.96 KB
PDF icon IV Bieg Sulecha - OPEN 5km NW.pdf134.08 KB
I Bieg im. Józefa Noji 15 wrz 2019 - 12:00 Pęckowo
ZałącznikWielkość
PDF icon I Bieg im. Józefa Noji - open.pdf189.59 KB
Zabierz PIESia do Międzylesia 15 wrz 2019 - 11:00 Warszawa
ZałącznikWielkość
PDF icon Zabierz PIESia do Międzylesia 10km.pdf181.54 KB
PDF icon Zabierz PIESia do Międzylesia 5km.pdf232.9 KB
PDF icon Zabierz PIESia do Międzylesia spacer.pdf212.19 KB
VI Bieg w Krainie Konwalii 15 wrz 2019 - 11:00 Wieleń Zaobrzański
ZałącznikWielkość
PDF icon VI Bieg w Krainie Konwalii - OPEN 10km.pdf228.49 KB
PDF icon VI Bieg w Krainie Konwalii - półmaraton.pdf199.88 KB
XXVII CROSS IM. JÓZEFA NOJI 15 wrz 2019 - 09:30 Pęckowo
ZałącznikWielkość
PDF icon XXVII CROSS IM. JÓZEFA NOJI - open.pdf173.49 KB
RODZINNE MISTRZOSTWA Z BIEGANIEM I ZABAWĄ 14 wrz 2019 - 12:00 Międzychód
ZałącznikWielkość
PDF icon RODZINNE MISTRZOSTWA Z BIEGANIEM I ZABAWĄ OPEN.pdf150.6 KB
PDF icon RODZINNE MISTRZOSTWA Z BIEGANIEM I ZABAWĄ Wyniki RODZINY.pdf162.93 KB
Pomarańczowy Bieg Marzeń 14 wrz 2019 - 11:00 Poznań
ZałącznikWielkość
PDF icon Pomarańczowy Bieg Marzeń 2019 - 5km.pdf144.07 KB
PDF icon Pomarańczowy Bieg Marzeń 2019 - 10km.pdf128.03 KB
PDF icon Pomarańczowy Bieg Marzeń - OPEN 5km NW.pdf169.61 KB
PDF icon Pomarańczowy Bieg Marzeń - dzieci.pdf160.07 KB
TARNOVIA RUN 2019 14 wrz 2019 - 11:00 Tarnowo Podgórne
ZałącznikWielkość
PDF icon Tarnovia RUN.pdf200.51 KB
PDF icon Tarnovia RUN Test Coopera.pdf108.89 KB
ZABIEGANA MAMA 14 wrz 2019 - 11:00 Warszawa
ZałącznikWielkość
PDF icon Zabiegana MAMA W TEMPIE.pdf163.31 KB
PDF icon Zabiegana MAMA RODZINNIE.pdf239.59 KB
IV Bieg na rzecz Ekonomii Społecznej Śródka Zawady 14 wrz 2019 - 09:00 Poznań
ZałącznikWielkość
PDF icon IV Bieg na rzecz Ekonomii Społecznej Śródka Zawady - 4,2km open.pdf196.08 KB
II Bieg Obrońców Kłecka 8 wrz 2019 - 15:00 Kłecko
ZałącznikWielkość
PDF icon II Bieg Obrońców Kłecka - dzieci wyniki.pdf184.7 KB
PDF icon II Bieg Obrońców Kłecka 10km -open.pdf180.75 KB
PDF icon II Bieg Obrońców Kłecka 5km -open.pdf185.24 KB
BOJANOWSKI DUATHLON 8 wrz 2019 - 11:00 Bojanowo
ZałącznikWielkość
PDF icon Duathlon Bojanowo - wyniki indywidualne.pdf158.91 KB
PDF icon Duathlon Bojanowo - wyniki sztafet.pdf137.62 KB
II Bieg Królika 8 wrz 2019 - 10:00 Gniezno
ZałącznikWielkość
PDF icon II Bieg Królika - ope.pdf159.63 KB
ELIMINATOR SZOSOWY – wyścig kolarski 8 wrz 2019 - 10:00 Dąbrówka
ZałącznikWielkość
PDF icon ELIMINATOR SZOSOWY – wyścig kolarski - etapy.pdf241.16 KB
PDF icon ELIMINATOR SZOSOWY – wyścig kolarski - kategorie wiekowe.pdf188.9 KB
PDF icon ELIMINATOR SZOSOWY – wyścig kolarski start żółty.pdf213.65 KB
PDF icon ELIMINATOR SZOSOWY – wyścig kolarski start czerwony.pdf205.32 KB
PDF icon ELIMINATOR SZOSOWY – wyścig kolarski start niebieski.pdf194.02 KB
PDF icon ELIMINATOR SZOSOWY – wyścig kolarski start zielopny półfinał.pdf188.26 KB
PDF icon ELIMINATOR SZOSOWY – wyścig kolarski start pomarańczowy finał.pdf170.63 KB
II bieg „Rozbiegane Mogilno” 7 wrz 2019 - 16:00 Mogilno
ZałącznikWielkość
PDF icon II Bieg Rozbiegane Mogilno - OPEN 10km.pdf181.27 KB
PDF icon II Bieg Rozbiegane Mogilno - OPEN 5km.pdf188.84 KB
ACTIVE CHALLENGE 7 wrz 2019 - 10:00 Szczecinek
ZałącznikWielkość
PDF icon Tourist Light Challange - pary.pdf94.66 KB
PDF icon Tourist Light Challange.pdf151.99 KB
PDF icon ACTIVE CHALLENGE - drużyny.pdf159.06 KB
PDF icon ACTIVE CHALLENGE - fale.pdf195.28 KB
PDF icon ACTIVE CHALLENGE - razem.pdf195.21 KB
PDF icon Tourist Light Challange - razem.pdf105.23 KB
PDF icon ACTIVE CHALLENGE - pary.pdf151.99 KB
I Bieg Przełajowy Im. Ks. Józefa Dembieńskiego 1 wrz 2019 - 12:30 Radomno
ZałącznikWielkość
PDF icon I Bieg Przełajowy Im. Ks. Józefa Dembieńskiego OPEN.pdf223.53 KB
SurviWałGame by SFD 1 wrz 2019 - 10:00 Wałcz
ZałącznikWielkość
PDF icon SurviWałGame by SFD - wyniki.pdf192.38 KB
VI Kill The Devil Hill 31 sie 2019 - 10:00 Karpacz
ZałącznikWielkość
PDF icon VI Kill The Devil Hill 300m FINAŁ.pdf168.71 KB
PDF icon VI Kill The Devil Hill ELMINACJE.pdf196.01 KB
PDF icon VI Kill The Devil Hill ELMINACJE fale.pdf193.89 KB
PDF icon VI Kill The Devil Hill 200m Bez Wody.pdf151.83 KB
PDF icon VI Kill The Devil Hill 100+.pdf91.31 KB
PDF icon VI Kill The Devil Hill Sztafeta.pdf191.25 KB
PDF icon VI Kill The Devil Hill DZIECI.pdf154.58 KB
XXIX Biegu im. Stefana Bąka 25 sie 2019 - 13:00 Osiek nad Notecią
ZałącznikWielkość
PDF icon XXIX Biegu im. Stefana Bąka OPEN 5km.pdf216.49 KB
PDF icon XXIX Biegu im. Stefana Bąka OPEN 10km.pdf218.14 KB
PDF icon XXIX Biegu im. Stefana Bąka OPEN NW.pdf206.54 KB
EXTREME DAY PANOWICE 2019 24 sie 2019 - 16:00 Panowice
ZałącznikWielkość
PDF icon EXTREME DAY PANOWICE 2019 - wyniki.pdf195.81 KB
PDF icon EXTREME DAY PANOWICE 2019 - drużyny.pdf165.34 KB
Korona Zachodu Lubasz 24 sie 2019 - 11:00 Lubasz
ZałącznikWielkość
PDF icon Korona Zachodu Lubasz - 5km NW niepenosprawni.pdf118.19 KB
PDF icon Korona Zachodu Lubasz - klasyfikacja rodzinna.pdf139.86 KB
PDF icon Korona Zachodu Lubasz podsumowanie 5km_NW_raJD.pdf96.59 KB
PDF icon Korona Zachodu Lubasz - 5km_bieg.pdf151.43 KB
PDF icon Korona Zachodu Lubasz - 5km_NW.pdf202.98 KB
PDF icon Korona Zachodu Lubasz - 10km NW.pdf158.89 KB
XV „DZIESIĄTKA” LASÓW BOGDANIECKICH 24 sie 2019 - 10:00 Bogdaniec
ZałącznikWielkość
PDF icon XV „DZIESIĄTKA” LASÓW BOGDANIECKICH - 10km OPEN.pdf187.18 KB
PDF icon XV „DZIESIĄTKA” LASÓW BOGDANIECKICH - 10km OPEN szczegółowo.pdf187.84 KB
Pierwszy Gnieźnieński bieg z kuflem 17 sie 2019 - 17:15
ZałącznikWielkość
PDF icon Pierwszy Gnieźnieński bieg z kuflem.pdf172.44 KB
PDF icon Pierwszy Gnieźnieński bieg z kuflem-fale.pdf187.47 KB
XXI Cztery Mile Jarka 17 sie 2019 - 12:00 Dziwnów
ZałącznikWielkość
PDF icon XXI Cztery Mile Jarka OPEN.pdf208.98 KB
PDF icon XXI Cztery Mile Jarka - biegi dzieci.pdf187.2 KB
XXXIII BIEG PRZYJAŹNI 11 sie 2019 - 10:00 Widziszewo
ZałącznikWielkość
PDF icon XXXIII BIEG PRZYJAŹNI 10km.pdf198.49 KB
PDF icon XXXIII BIEG PRZYJAŹNI 10km szczegółowo.pdf171.94 KB
PDF icon XXXIII BIEG PRZYJAŹNI 5km.pdf147.23 KB
Bieg 30 lecia ZHR 9 sie 2019 - 11:00
ZałącznikWielkość
PDF icon Bieg 30 lecia ZHR 2,6 km OPEN.pdf236.96 KB
Bieg Witosławy / WITOSŁAWA LAUF 2019 3 sie 2019 - 09:00 Sława
ZałącznikWielkość
PDF icon Bieg Witosławy 2019 - 10km OPEN.pdf190.03 KB
PDF icon Bieg Witosławy 5km open.pdf98.1 KB
XXV Zawody Pływackie na Jeziorze Wonieść 28 lip 2019 - 10:00 Nowy Dębiec
ZałącznikWielkość
PDF icon XXV Zawody Pływackie na Jeziorze Wonieść 3800m.pdf221.64 KB
PDF icon XXV Zawody Pływackie na Jeziorze Wonieść 1900m.pdf241.57 KB
PDF icon XXV Zawody Pływackie na Jeziorze Wonieść - aquathlon dla dzieci.pdf172.95 KB
Bieg o Koronę Pałacu Poledno 27 lip 2019 - 10:00 Poledno
ZałącznikWielkość
PDF icon Bieg o Koronę Pałacu Poledno OPEN.pdf227.28 KB
PDF icon Marsz Nordic Walking o Koronę Pałacu Poledno OPEN.pdf207.22 KB
XX MARATON SZTAFET ‘2019 26 lip 2019 - 17:00 Głębokie
ZałącznikWielkość
PDF icon XX MARATON SZTAFET ‘2019 - wyniki.pdf202.09 KB
PDF icon XX MARATON SZTAFET ‘2019 - wyniki szczegółowe 1.pdf319.03 KB
PDF icon XX MARATON SZTAFET ‘2019 - wyniki szczegółowe 2.pdf267.03 KB
Gąsiorowo 33 20 lip 2019 - 15:30 Gąsiorowo
ZałącznikWielkość
PDF icon Gąsiorowo33 - Bieg Granicą Warmii i Mazur OPEN 3,3 km.pdf168.28 KB
PDF icon Gąsiorowo33 - Bieg Granicą Warmii i Mazur OPEN 13 km.pdf183.14 KB
PDF icon Gąsiorowo33 - Bieg Granicą Warmii i Mazur OPEN 21 km.pdf183.53 KB
1 FAMAG BIEG Poniecka 10-tka 20 lip 2019 - 11:00 Poniec
ZałącznikWielkość
PDF icon 1 FAMAG BIEG Poniecka 10-tka - open.pdf251.71 KB
VII „Kogucia Dycha” 20 lip 2019 - 11:00 Kurzętnik
ZałącznikWielkość
PDF icon VII „Kogucia Dycha” - open.pdf216.81 KB
PDF icon VII „Kogucia Dycha” - wózki.pdf117.79 KB
PDF icon VII „Kogucia Dycha” - b ieg małeg koguta 3,5km.pdf154.99 KB
PDF icon VII „Kogucia Dycha” - NW.pdf147.58 KB
XXXVIII Bieg o Złoty Kłos 14 lip 2019 - 10:00 Kołaczkowo
ZałącznikWielkość
PDF icon XXXVIII Bieg o Złoty Kłos Open.pdf231.23 KB
PDF icon XXXVIII Bieg o Złoty Kłos Open Szczegóły.pdf241.6 KB
PDF icon XXXVIII Bieg o Złoty Kłos Mieszkańcy Gminy Kołaczkowo.pdf152.23 KB
„BIEG BEZ GRANIC – LAUF OHNE GRENZEN – Der AOK Drittelmarathon” 12 lip 2019 - 19:30 Słubice
ZałącznikWielkość
PDF icon IV BIEG BEZ GRANIC – LAUF OHNE GRENZEN – Der AOK Drittelmarathon OPEN SZCZEGÓŁOWO.pdf262.28 KB
PDF icon IV BIEG BEZ GRANIC – LAUF OHNE GRENZEN – Der AOK Drittelmarathon OPEN.pdf252.66 KB
PDF icon IV BIEG BEZ GRANIC – LAUF OHNE GRENZEN – Der AOK Drittelmarathon Frankfurt (Oder).pdf113.57 KB
PDF icon IV BIEG BEZ GRANIC – LAUF OHNE GRENZEN – Der AOK Drittelmarathon mieszkańcy Słubic.pdf136.4 KB
XXX Bieg Jagiełły Tip Topol Półmaraton Pobiedziska 7 lip 2019 - 10:00 Pobiedziska
ZałącznikWielkość
PDF icon XXX Bieg Jagiełły Tip Topol Półmaraton Pobiedziska OPEN.pdf282.64 KB
PDF icon XXX Bieg Jagiełły Tip Topol Półmaraton Pobiedziska Szcegółowo.pdf290.86 KB
PDF icon XXX Bieg Jagiełły Tip Topol Półmaraton Pobiedziska Gmina Pobiedziska.pdf142.14 KB
COMMANDO SZARAK 2019 6 lip 2019 - 12:00 Szarki
ZałącznikWielkość
PDF icon Commando Szarak 2019 Szarki Open razem 3km.pdf174.6 KB
PDF icon Commando Szarak 2019 Szarki Open fale 3km.pdf174.64 KB
PDF icon Commando Szarak 2019 Szarki 3 km Drużyny.pdf129.72 KB
PDF icon Commando Szarak 2019 Szarki Open razem 5km.pdf176.56 KB
PDF icon Commando Szarak 2019 Szarki Open fale 5km.pdf176.93 KB
PDF icon Commando Szarak 2019 Szarki 5 km Drużyny.pdf154.46 KB
PDF icon Commando Szarak 2019 Szarki Open razem 10 km.pdf167.29 KB
PDF icon Commando Szarak 2019 Szarki Open fale10km.pdf167.2 KB
PDF icon Commando Szarak 2019 Szarki 10 km Drużyny.pdf140.98 KB
II Bieg Przyjaźni 6 lip 2019 - 10:00 Przyjezierze
ZałącznikWielkość
PDF icon II Biegu Przyjaźni - OPEN 10km.pdf197.63 KB
PDF icon II Biegu Przyjaźni - OPEN 10km szczegołowo.pdf198.59 KB
PDF icon II Biegu Przyjaźni - OPEN 5km.pdf198.84 KB
PDF icon II Biegu Przyjaźni - OPEN 5km szczegołowo.pdf200.33 KB
PDF icon II Biegu Przyjaźni - Gmina Jezioro Wielkie.pdf142.9 KB
PDF icon II Bieg Przyjaźni - mieszkańcy Gminy Strzelno.pdf147.68 KB
COMMANDO SZARAK KIDS 6 lip 2019 - 10:00 Szarki
ZałącznikWielkość
PDF icon Commando Szarak KIDS.pdf157.42 KB
Ogólnopolski Bieg Mini Maraton Romana 10 500m 30 cze 2019 - 16:30 Chrzan
ZałącznikWielkość
PDF icon Ogólnopolski Bieg Mini Maraton Romana 6300m.pdf176.4 KB
PDF icon Ogólnopolski Bieg Mini Maraton Romana 2100m.pdf86.53 KB
Bieg z Fludrą 30 cze 2019 - 11:00 Środa Wielkopolska
ZałącznikWielkość
PDF icon Bieg z Fludrą 5km.pdf242.51 KB
PDF icon Bieg z Fludrą 5km NW.pdf209.67 KB
II Bieg Pamięci Gołanieckiej Kompanii Powstańczej 29 cze 2019 - 18:00 Gołańcz
ZałącznikWielkość
PDF icon II Bieg Pamięci Gołanieckiej Kompanii Powstańczej - OPEN 10km.pdf228.79 KB
PDF icon II Bieg Pamięci Gołanieckiej Kompanii Powstańczej - OPEN 5km.pdf227.68 KB
PDF icon II Bieg Pamięci Gołanieckiej Kompanii Powstańczej - OPEN 5km NW.pdf193.39 KB
PDF icon II Bieg Pamięci Gołanieckiej Kompanii Powstańczej - OPEN 10km Gmina Gołańcz.pdf153.16 KB
PDF icon II Bieg Pamięci Gołanieckiej Kompanii Powstańczej - OPEN 5km Gmina Gołańcz.pdf159.34 KB
PDF icon II Bieg Pamięci Gołanieckiej Kompanii Powstańczej - OPEN 5km NW Gmina Gołańcz.pdf152.34 KB
VI Edycja biegu „Barczewo biega” 29 cze 2019 - 16:30 Barczewo
ZałącznikWielkość
PDF icon VI Bieg „Barczewo Biega.pdf211.7 KB
Skórkowaniec 29 cze 2019 - 09:00 Skórka
ZałącznikWielkość
PDF icon I Bieg Skórkowaniec - razem.pdf186.23 KB
GRAND PRIX NORDIC WALKING 2019 - Stęszew 23 cze 2019 - 11:00 Stęszew
ZałącznikWielkość
PDF icon GP WPN Nordic Walking 2019 Stęszew OPEN.pdf163.51 KB
V Nocny Bieg Świętojański 2019 22 cze 2019 - 20:30 Poznań
ZałącznikWielkość
PDF icon V NOCNY BIEG ŚWIĘTOJAŃSKI - WYNIKI DZIECI.pdf240.09 KB
PDF icon V Nocny Bieg Świętojański 4,3km NW.pdf207.13 KB
PDF icon V Nocny Bieg Świętojański 4,3km.pdf275.54 KB
PDF icon V Nocny Bieg Świętojański 10km.pdf253.11 KB
PDF icon III Grand Prix Poznania - bieg krótki po biegu Świętojańskim.pdf338.11 KB
PDF icon III GP Poznania w Marszu Nordic Walking - po biegu Świętojańskim.pdf270.31 KB
PDF icon III Grand Prix Poznania - bieg długi po biegu Świętojanskim.pdf311.41 KB

Strony

Napisz do nas

Masz pytania lub chciałbyś dowiedzieć się jak działamy napisz do nas lub zadzwoń:

Maciej Łucyk

e-mial:kontakt@maratonczykpomiarczasu.pl

telefon dla zawodników:+48791808392

telefon dla organizatorów:+48693943216