GRAND PRIX NORDIC WALKING 2017 |
|
22 kwi 2017 - 10:00 |
Mosina |
|
|
II Nocny Test Coopera z Klubem Maratończyk Poznań |
|
26 kwi 2017 - 20:30 |
|
|
|
Mistrzostwa Powiatu w Drużynowych Biegach Przełajowych - Wieleń |
|
29 kwi 2017 - 10:00 |
Wieleń |
|
|
III Piątka na Rynku |
|
29 kwi 2017 - 15:00 |
Strzelce Krajeńskie |
|
|
VI OTWARTE MISTRZOSTWA TRZEMESZNA W NORDIC WALKING |
|
1 Maj 2017 - 10:00 |
Trzemeszno |
|
|
XV Bieg Po Słońce |
|
2 Maj 2017 - 18:00 |
Pniewo |
|
|
II Bieg „Borówiecka Za-dyszka” |
|
6 Maj 2017 - 23:45 |
Borówiec |
|
|
XXXIII Bieg Zwycięstwa Bojanowo |
|
7 Maj 2017 - 11:00 |
Bojanowo |
|
|
III Drezdenecka Dycha |
|
7 Maj 2017 - 13:00 |
Drezdenko |
|
|
IV Skockie Przełaje |
|
14 Maj 2017 - 10:00 |
skoki |
|
|
II Mistrzostwa Skoków w Nordic Walking |
|
14 Maj 2017 - 10:00 |
skoki |
|
|
II Bieg Rodzicielstwa Zastępczego |
|
21 Maj 2017 - 12:00 |
Gorzów Wielkopolski |
|
|
MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI W DRUŻYNOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW |
|
25 Maj 2017 - 10:00 |
Żerków |
|
|
XXXIV Bieg im. Bł. E. Bojanowskiego |
|
27 Maj 2017 - 10:00 |
Piaski k.Gostynia |
|
, |
III Zadyszka u Sobieskiego |
|
27 Maj 2017 - 11:00 |
Gorzów Wielkopolski |
|
|
9. BIEG im. HIPOLITA CEGIELSKIEGO |
|
27 Maj 2017 - 11:00 |
Gniezno |
|
|
IV Bieg "Elegant na 5" |
|
28 Maj 2017 - 11:00 |
Mosina |
|
, |
Bieg o Koronę Dąbrówki |
|
28 Maj 2017 - 12:00 |
Dąbrówka |
|
, |
VI Piątka Majowa |
|
28 Maj 2017 - 17:00 |
Osiedle Poznańskie |
|
|
VIII Bieg Czerniejewski |
|
3 cze 2017 - 10:00 |
Czerniejewo |
|
, , |
XXVI „Międzyrzecka Dziesiątka” |
|
3 cze 2017 - 11:00 |
Międzyrzecz |
|
, |
II Lubaski Cross ,,Szlakiem Bursztynowym" |
|
4 cze 2017 - 12:00 |
Lubasz |
|
, , |
II Bukowski Bieg Księcia Mieszka I |
|
4 cze 2017 - 13:00 |
Buk |
|
, , |
XXIII Bieg Łagowskiego Lata |
|
4 cze 2017 - 15:00 |
Łagów |
|
, |
V Smochowicki Bieg Po Zdrowie |
|
10 cze 2017 - 10:00 |
Poznań |
|
|
Bieg „RAZEM DLA BEZPIECZEŃSTWA" |
|
10 cze 2017 - 11:00 |
Krzesiny |
|
, |
III LISEWSKI BIEG JASZCZURCZY |
|
10 cze 2017 - 11:00 |
Lisewo |
|
, |
III Biegu Oćwiecki |
|
10 cze 2017 - 11:00 |
Oćwieka |
|
, |
GRAND PRIX NORDIC WALKING 2017 - Puszczykowo |
|
11 cze 2017 - 10:30 |
Puszczykwo |
|
, , |
IV Bieg Wyrski |
|
11 cze 2017 - 11:00 |
Wyry |
|
, , |
V BIEG PRZEŁAJOWY "GRAND PRIX UMULTOWO 2017" |
|
11 cze 2017 - 13:30 |
Poznań |
|
, , |
V Bieg Przyjaciół Mieczewa - Hekatomba 2017 |
|
17 cze 2017 - 11:00 |
Mieczewo |
|
|
V CHARYTATYWNY PIKNIK SPORTOWY „BIEGNĘ DLA OSKARA” |
|
24 cze 2017 - 10:00 |
Nowy Folwark |
|
|
III Nocny Bieg Świętojański Poznań 2017 - dzieci |
|
24 cze 2017 - 18:30 |
Poznań |
|
|
III Nocny Bieg Świętojański Poznań 2017 |
|
24 cze 2017 - 20:30 |
Poznań |
|
|
Grand Prix Poznania w biegach 2017 |
|
24 cze 2017 - 22:00 |
|
|
|
Ogólnopolski Bieg Mini Maraton Romana 10 500m |
|
25 cze 2017 - 11:00 |
Chrzan |
|
|
MARATON MTB Cybinka 2017 |
|
2 lip 2017 - 11:30 |
Bieganów |
|
, |
28. Bieg Jagiełły Tip Topol Półmaraton Pobiedziska |
|
9 lip 2017 - 10:00 |
Pobiedziska |
|
|
XXXVI Bieg o Złoty Kłos |
|
9 lip 2017 - 11:00 |
Kołaczkowo |
|
|
„Bieg bez Granic“ - „Lauf ohne Grenzen” |
|
14 lip 2017 - 19:30 |
Słubice |
|
|
XVIII MARATON SZTAFET ‘2017 |
|
28 lip 2017 - 17:00 |
Głębokie |
|
|
V bieg Pogoń za Wilkiem |
|
29 lip 2017 - 10:00 |
Jeziory |
|
|
I Bieg Przełajowy Drawsko Pomorskie |
|
5 sie 2017 - 10:30 |
Drawsko Pomorskie |
|
|
38. NOTECKI PÓŁMARATON im. JÓZEFA NOJIEGO Pęckowo–Wieleń 2017 „KAMEX” |
|
6 sie 2017 - 10:00 |
Wieleń |
|
|
II CROSS RUN ACTIVE NEKLA |
|
6 sie 2017 - 10:00 |
Opatówek |
|
|
XIX Cztery Mile Jarka |
|
12 sie 2017 - 14:15 |
Dziwnów |
|
|
XIII „DZIESIĄTKA” LASÓW BOGDANIECKICH |
|
19 sie 2017 - 10:00 |
Bogdaniec |
|
|
MUUSISZ BIEC |
|
19 sie 2017 - 11:00 |
Krajkowo |
|
|
Survival Wału Pomorskiego |
|
26 sie 2017 - 14:30 |
|
|
|