MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH |
|
25 mar 2023 - 10:00 |
Luboń |
|
|
MISTRZOSTWA W DRUŻYNOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW XXIV WIELKOPOLSKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ ROK SZKOLNY 2022/2023 - Leszno |
|
23 mar 2023 - 10:00 |
Pawłowice |
|
|
WIOSENNA SŁODKA MILA |
|
19 mar 2023 - 14:00 |
Sanniki |
|
|
Bieg 3 jezior w Chodzieży |
|
19 mar 2023 - 10:00 |
Chodzież |
|
|
I MARGONIN ICE RUN |
|
18 mar 2023 - 10:00 |
Margonin |
|
|
WYŚCIG CHARYTATYWNY “JEDZIEMY PO ZDROWIE DLA SZYMKA” |
|
12 mar 2023 - 11:00 |
Bledzew |
|
|
VII Średzki Bieg Pamięci Żołnierzy Niezłomnych 1944-1963 |
|
5 mar 2023 - 12:00 |
Środa Wielkopolska |
|
|
Tropem Wilczym Luboń 2023 |
|
5 mar 2023 - 10:30 |
Luboń |
|
|
IV edycja Dzień Kobiet na Sportowo |
|
4 mar 2023 - 14:00 |
Słubice |
|
|
X Jubileuszowy Bieg Niezłomnych |
|
4 mar 2023 - 12:30 |
Białe Błota |
|
|
XI Zimowy Bieg Dębowy Dąbrowa |
|
4 mar 2023 - 11:00 |
Dąbrowa |
|
|
V KUIAVIAN POMERANIAN CROSS - Biegi młodzieżowe Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego Zrzeszenia LZS |
|
4 mar 2023 - 10:00 |
Białe Błota |
|
|
VII Zimowy Cross Pobiedziska 2023 |
|
25 lut 2023 - 11:00 |
Pobiedziska |
|
|
ZIMOWA ZABAWA BIEGOWA Z GMINNYM OŚRODKIEM SPORTU W LASKU ORLIŃSKIM-ZIELONA BIEŻNIA 2023 |
|
19 lut 2023 - 12:00 |
Koźmin Wielkopolski |
|
|
Bieg 3 jezior w Chodzieży |
|
19 lut 2023 - 10:00 |
Chodzież |
|
|
IV BIEG POWSTAŃCZY W WIJEWIE |
|
12 lut 2023 - 13:30 |
Wijewo |
|
|
VIII Bieg Walentynkowy Poznań 2023 |
|
11 lut 2023 - 12:00 |
Poznań |
|
|
MORSMAGEDDON MIELNO |
|
11 lut 2023 - 10:15 |
|
|
|
17 Bieg „Policz się z cukrzycą” |
|
29 sty 2023 - 12:15 |
Zielona Góra |
|
|
Bieg Fajerwerkowy |
|
28 sty 2023 - 16:00 |
Czapury |
|
|
IX Bieg Zimowy po Wielkopolskim Parku Narodowym |
|
22 sty 2023 - 12:00 |
Mosina |
|
|
IV Żniński Bieg Powstańczy |
|
8 sty 2023 - 11:00 |
Żnin |
|
|
STEVENS CX CUP - Rewal |
|
8 sty 2023 - 10:00 |
Rewal |
|
|
VI Bieg Trzech Króli |
|
6 sty 2023 - 13:00 |
Wapno |
|
|
VII Bieg Trzech Króli |
|
6 sty 2023 - 12:00 |
Białe Błota |
|
|
XLVI Bieg Sylwestrowy - Miały |
|
31 gru 2022 - 11:00 |
Miały |
|
|
XXXVIII BIEG SYLWESTROWY |
|
30 gru 2022 - 17:00 |
Leszno |
|
|
IV Bieg im. Średzkich Powstańców Wielkopolskich |
|
18 gru 2022 - 12:00 |
Środa Wielkopolska |
|
|
IX GORZOWSKI BIEG GWIAZDKOWY |
|
17 gru 2022 - 12:00 |
Gorzów Wielkopolski |
|
|
VII Bieg im. Bohaterów Powstania Wielkopolskiego |
|
11 gru 2022 - 13:00 |
Września |
|
|
STEVENS CX CUP - Nowogard |
|
11 gru 2022 - 10:00 |
Nowogard |
|
|
2. WIGILIJNY BIEG CHARYTATYWNY |
|
10 gru 2022 - 11:00 |
Luboń |
|
|
8 CHARYTATYWNY BIEG DOBRYCH MIKOŁAJÓW |
|
4 gru 2022 - 11:00 |
Zielona Góra |
|
|
II Bieg Mikołajkowy Pobiedziska |
|
4 gru 2022 - 10:00 |
Pobiedziska |
|
|
Korona Zachodu Polski Olandia |
|
3 gru 2022 - 11:45 |
|
|
|
IX Bieg Mikołajkowy Poznań 2022 |
|
3 gru 2022 - 10:00 |
Poznań |
|
|
VI BIEG PRZEŁAJOWY im. Andrzeja Szozdy |
|
27 lis 2022 - 12:30 |
Poznań |
|
|
STEVENS CX CUP - Wałcz |
|
27 lis 2022 - 10:00 |
Wałcz |
|
|
XXXIV Bieg Przyjaźni - Widziszewo 2022 |
|
20 lis 2022 - 12:00 |
Widziszewo |
|
|
IX „SZTAFETA Z ŁABĘDZIEM” |
|
20 lis 2022 - 11:00 |
Zbąszyń |
|
|
XXII Leśny Bieg Kolejarski |
|
19 lis 2022 - 11:00 |
Bydgoszcz |
|
|
STEVENS CX CUP - Police |
|
13 lis 2022 - 10:00 |
Police |
|
|
Korona Zachodu Polski Pleszew |
|
12 lis 2022 - 10:45 |
Pleszew |
|
|
SurviWałowy Bieg Niepodległości |
|
11 lis 2022 - 16:00 |
Zdbice |
|
|
5-edycja Narodowego Biegu Stulecia od Bałtyku do Tatr Słubice - 2022 |
|
11 lis 2022 - 14:00 |
Słubice |
|
|
VI Bieg Niepodległości Międzyrzecz |
|
11 lis 2022 - 13:00 |
Międzyrzecz |
|
|
IV Bieg Dla Niepodległej |
|
11 lis 2022 - 12:45 |
|
|
|
IV Bieg dla Niepodległej 2022 |
|
11 lis 2022 - 11:00 |
Szczecin |
|
|
II Bieg Niepodległości w Policach |
|
11 lis 2022 - 11:00 |
Police |
|
|
4. ZIELONOGÓRSKI BIEG NIEPODLEGŁOŚCI |
|
11 lis 2022 - 11:00 |
Zielona Góra |
|
|