IV Charytatywny Maraton MTB |
|
26 wrz 2021 - 10:00 |
Międzychód |
|
|
XV BIEGI „MALANOWSKA JESIEŃ” |
|
25 wrz 2021 - 13:00 |
Malanów |
|
|
„NieTUZINkowy” CROSS LUBNIEWICKI |
|
19 wrz 2021 - 11:00 |
Lubniewice |
|
|
11. BIEG PRZEMYSŁAWA |
|
19 wrz 2021 - 11:00 |
Pleszew |
|
|
V Bieg „Borówiecka Za-dyszka” |
|
19 wrz 2021 - 11:00 |
Borówiec |
|
|
"Król Parku" V Mosiński Półmaraton oraz Maraton Po Wielkopolskim Parku Narodowym |
|
19 wrz 2021 - 09:00 |
Mosina |
|
|
VI „Piątka na Rynku” |
|
18 wrz 2021 - 15:00 |
Strzelce Krajeńskie |
|
|
VIII Otuski Bieg Przełajowy |
|
18 wrz 2021 - 15:00 |
Otusz |
|
|
Razem dla sportu – you CAN run |
|
18 wrz 2021 - 10:30 |
Murowaniec |
|
|
5-tka dla Autyzmu |
|
12 wrz 2021 - 11:00 |
Gniezno |
|
|
IV Duathlon Bojanowski |
|
12 wrz 2021 - 11:00 |
Bojanowo |
|
|
Wykuwamy biegową moc! Edycja 2 |
|
12 wrz 2021 - 10:00 |
Jeziorany |
|
|
III Bieg im. Józefa Noji w Pęckowie |
|
12 wrz 2021 - 10:00 |
Pęckowo |
|
|
V Bieg Wyrski |
|
12 wrz 2021 - 09:00 |
Wyry |
|
|
IX Memoriału im. Henryka Warwasa |
|
11 wrz 2021 - 14:00 |
Kleczew |
|
|
II Miodowy Festiwal Biegowy |
|
11 wrz 2021 - 13:00 |
Barcin |
|
|
TARNOVIA RUN 2021 |
|
11 wrz 2021 - 12:00 |
Tarnowo Podgórne |
|
|
IV Maratończyk Poznań TRACK 1000m, 5000m, biegi dzieci 200m, 600m, 800m |
|
10 wrz 2021 - 18:00 |
Poznań |
|
|
IV Bieg Obrońców Kłecka |
|
5 wrz 2021 - 15:00 |
Kłecko |
|
|
IV Bieg Podkowy |
|
5 wrz 2021 - 12:00 |
skoki |
|
|
Kurdeszowa (ZA)DYSZKA |
|
5 wrz 2021 - 10:00 |
Wiktorowo |
|
|
V Bieg Królika |
|
5 wrz 2021 - 10:00 |
Gniezno |
|
|
V DRAWSKI BIEG PRZEŁAJOWY IM. JANA BUŁCZYŃSKIEGO |
|
5 wrz 2021 - 10:00 |
Drawsko Pomorskie |
|
|
Mazurski Maraton Rolkowy |
|
4 wrz 2021 - 10:00 |
Ruciane- Nida |
|
|
Active Challange |
|
4 wrz 2021 - 10:00 |
Szczecinek |
|
|
XIII Biegi Gąsawskie im. Gustawa Mądroszyka |
|
29 sie 2021 - 18:00 |
Gąsawa |
|
|
III Bieg Przełajowy Im. Ks. Józefa Dembieńskiego |
|
29 sie 2021 - 12:30 |
Radomno |
|
|
II Bieg europejski w KRAINIE 100 JEZIOR |
|
28 sie 2021 - 17:00 |
Międzychód |
|
|
XVI „DZIESIĄTKA” LASÓW BOGDANIECKICH |
|
28 sie 2021 - 10:00 |
Bogdaniec |
|
|
WTF – WIĄZOWNA TRAIL & FUN |
|
28 sie 2021 - 09:00 |
Wiązowna |
|
|
Górski Maraton Świętorzyski |
|
28 sie 2021 - 09:00 |
Nowa Słupia |
|
|
MIKI RUN 2021 |
|
22 sie 2021 - 10:00 |
Piła |
|
|
III Wartka Piątka i III Wartka Dyszka |
|
22 sie 2021 - 10:00 |
Obrzycko |
|
|
Triathlon Czerwonak 2021 |
|
21 sie 2021 - 16:00 |
Owińska |
|
|
AQUATHLON UKIEL OLSZTYN |
|
21 sie 2021 - 12:30 |
Olsztyn |
|
|
Korona Zachodu Polski Lubasz |
|
21 sie 2021 - 12:00 |
|
|
|
Finał VI Pucharu Warmii i Mazur w pływaniu długodystanowym |
|
21 sie 2021 - 10:30 |
Olsztyn |
|
|
Bieg Nocny Siedleczek |
|
20 sie 2021 - 21:00 |
Siedleczek |
|
|
VI Magiczny Bieg Przy Pochodniach |
|
20 sie 2021 - 21:00 |
Charbrowo |
|
|
Bieg Sowy |
|
15 sie 2021 - 14:00 |
Osowa |
|
|
Tropem Wilczym Murowana Goślina 2021 |
|
15 sie 2021 - 11:00 |
Murowana Goślina |
|
|
III PIĄTKA ŚW. WAWRZYŃCA - bieg na 5 i 10 km |
|
14 sie 2021 - 16:00 |
Borów Wielki |
|
|
Spisowy Bieg Po Zdrowie Liczy Się Każdy |
|
14 sie 2021 - 14:00 |
Trzebiechów |
|
|
XXIII Cztery Mile Jarka |
|
14 sie 2021 - 11:30 |
Dziwnów |
|
|
LEGNICKI MITYNG LEKKOATLETYCZNY FITLIFE |
|
13 sie 2021 - 17:30 |
Legnica |
|
|
BIEG CREATON WIDZISZEWO 2021 |
|
8 sie 2021 - 10:30 |
Widziszewo |
|
|
Korona Zachodu Nordic Walking Szczecin |
|
7 sie 2021 - 13:30 |
Szczecin |
|
|
Mistrzostwa Polski w pływaniu dlugodystansowym na wodach otwartych |
|
31 lip 2021 - 16:30 |
Olecko |
|
|
II Bieg Przeszkodowy Skórkowaniec |
|
31 lip 2021 - 09:00 |
Skórka |
|
|
3. Dworskie Przełaje |
|
25 lip 2021 - 10:30 |
Sielec |
|
|