Wyniki

Data rozpoczęciasortuj rosnąco Miasto Wyniki Wideo
Aktywnie wokół jeziora Lubasz 2022 6 sie 2022 - 11:00 Lubasz
ZałącznikWielkość
PDF icon Aktywnie wokół jeziora Lubasz 2022 - bieg 5km.pdf131.64 KB
PDF icon Aktywnie wokół jeziora Lubasz 2022 - Nordic Walking 5km.pdf157.74 KB
BIEG CREATON WIDZISZEWO 2022 31 lip 2022 - 10:00 Widziszewo
ZałącznikWielkość
PDF icon BIEG CREATON WIDZISZEWO 2022 - 5km.pdf194.69 KB
PDF icon BIEG CREATON WIDZISZEWO 2022 - 10km.pdf190.53 KB
PDF icon BIEG CREATON WIDZISZEWO 2022 - bieg z wózkiem 5km.pdf119.67 KB
PDF icon BIEG CREATON WIDZISZEWO 2022 - wózki inwalidzkie 5km.pdf102.8 KB
PDF icon GP Kościana 2022 - 5km - zestawienie po 3 biegu.pdf241.09 KB
PDF icon GP Kościana 2022 - 10km zestawienie po 3 biegu.pdf229.24 KB
PDF icon GP Kościana 2022 - 5km wózki inwalidzkie - zestawienie po 3 biegu.pdf148.93 KB
NOCNA DWUNASTKA – WĄGROWIEC 2022 30 lip 2022 - 22:00 Wągrowiec
ZałącznikWielkość
PDF icon Nocna Dwunastka OPEN.pdf181.38 KB
XIV Biegi Gąsawskie im. Gustawa Mądroszyka 30 lip 2022 - 18:00 Gąsawa
ZałącznikWielkość
PDF icon XIV Biegi Gąsawskie im. Gustawa Mądroszyka OPEN.pdf210.79 KB
PDF icon XIV Biegi Gąsawskie im. Gustawa Mądroszyka NW.pdf189.77 KB
PDF icon GRAND PRIX PAŁUK 2022 - po biegu w Gąsawie open.pdf241.43 KB
PDF icon GRAND PRIX PAŁUK 2022 - po biegu w Gąsawie drużyny.pdf182.96 KB
4. Dworskie Przełaje 24 lip 2022 - 10:30 Sielec
ZałącznikWielkość
PDF icon IV Dworskie Przełaje 10 km.pdf157.47 KB
PDF icon IV Dworskie Przełaje 5km.pdf177.78 KB
PDF icon IV Dworskie Przełaje NW.pdf146.93 KB
PDF icon IV Dworskie Przełaje Mundury.pdf146.75 KB
XXIX Zawody Pływackie na Jeziorze Wonieść 24 lip 2022 - 09:00 Nowy Dębiec
ZałącznikWielkość
PDF icon XXVIII Zawody Pływackie na Jeziorze Wonieść 1900m.pdf164.62 KB
PDF icon XXVIII Zawody Pływackie na Jeziorze Wonieść 3800m.pdf156.09 KB
PDF icon XXVIII Zawody Pływackie na Jeziorze Wonieść 475m.pdf157.51 KB
PDF icon XXVIII Zawody Pływackie na Jeziorze Wonieść 950m.pdf156.61 KB
PDF icon XXVIII Zawody Pływackie na Jeziorze Wonieść dzieci.pdf141.52 KB
Dzikowisko - Dziki Bieg w Polu 23 lip 2022 - 11:00 Iwno
ZałącznikWielkość
PDF icon Dzikowisko - Dziki Bieg w Polu - wyniki razem.pdf196.98 KB
PDF icon Dzikowisko - Dziki Bieg w Polu Fale.pdf202.94 KB
PDF icon Dzikowisko - Dziki Bieg w Polu - drużyny.pdf156.28 KB
PDF icon Grand Prix Gminy Kostrzyn - zestawienie po 4 biegu.pdf274.98 KB
PDF icon Grand Prix Gminy Kostrzyn - zestawienie DRUŻYNY po 4 biegu.pdf138.61 KB
X „Kogucia Dycha” 23 lip 2022 - 11:00 Kurzętnik
ZałącznikWielkość
PDF icon X Kogucia Dycha z EXPOM - 10km open.pdf220.65 KB
PDF icon X Kogucia Dycha z EXPOM - 3,5km open.pdf140.26 KB
PDF icon X Kogucia Dycha z EXPOM - 3,5km NW open.pdf161.24 KB
XIV MARATONU MTB AMATORÓW 17 lip 2022 - 11:00 Łagów
ZałącznikWielkość
PDF icon XIV MARATON MTB AMATORÓW 42km.pdf203.69 KB
PDF icon XIV MARATON MTB AMATORÓW 32km kobiety.pdf152.86 KB
PDF icon XIV MARATON MTB AMATORÓW 32km seniorzy.pdf152.35 KB
PDF icon XIV MARATON MTB AMATORÓW 42km klasyfikacja drużynowa.pdf197.83 KB
PDF icon XIV MARATON MTB AMATORÓW klasyfikacja lekarzy.pdf133.04 KB
PDF icon XIV MARATON MTB AMATORÓW klasyfikacja CompuTec S.A..pdf123.64 KB
PDF icon XIV MARATON MTB AMATORÓW klasyfikacja administracji.pdf140.29 KB
Kaliska Beczka 16 lip 2022 - 13:00 Kalisz Pomorski
ZałącznikWielkość
PDF icon Kaliska Beczka - wyniki.pdf155.54 KB
2 FAMAG BIEG Poniecka 10-tka 16 lip 2022 - 13:00 Poniec
ZałącznikWielkość
PDF icon 2 FAMAG BIEG Poniecka 10-tka OPEN.pdf184.02 KB
PDF icon 2 FAMAG BIEG Poniecka 10-tka Pracownik FAMAG.pdf97.43 KB
GRAND PRIX WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO W PŁYWANIU NA WODACH OTWARTYCH- OPEN WATER CHALLENGE 10 lip 2022 - 11:00 Barlinek
ZałącznikWielkość
PDF icon GRAND PRIX WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO W PŁYWANIU NA WODACH - barlinek razem 1500m.pdf159.06 KB
PDF icon GRAND PRIX WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO W PŁYWANIU NA WODACH - barlinek razem 3000m.pdf157.86 KB
PDF icon GRAND PRIX WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO W PŁYWANIU NA WODACH - Barlinek open.pdf170.93 KB
PDF icon GRAND PRIX WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO W PŁYWANIU OPENWATER - zestawienie po 3 imprezach 3000m.pdf201.68 KB
PDF icon GRAND PRIX WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO W PŁYWANIU OPENWATER - zestawienie po 3 imprezach 1500m.pdf209.1 KB
PDF icon GRAND PRIX WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO W PŁYWANIU OPENWATER - zestawienie po 3 imprezach 3000m kategorie.pdf202.09 KB
PDF icon GRAND PRIX WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO W PŁYWANIU OPENWATER - zestawienie po 3 imprezach 1500m kategorie.pdf209.29 KB
Rajd po Zdrowie 9 lip 2022 - 15:45
ZałącznikWielkość
PDF icon Rajd po Zdrowie - wyniki.pdf93.16 KB
Korona Zachodu Polski Pobiedziska 9 lip 2022 - 12:45
ZałącznikWielkość
PDF icon Korona Zachodu Polski Pobiedziska 20km.pdf149.62 KB
PDF icon Korona Zachodu Polski Pobiedziska - 10km.pdf161.19 KB
PDF icon Korona Zachodu Polski Pobiedziska 5km.pdf203.43 KB
PDF icon Korona Zachodu Polski Pobiedziska bieg.pdf129.81 KB
PDF icon Korona Zachodu Polski Pobiedziska niepełnosprawni.pdf150.53 KB
PDF icon Korona Zachodu Polski Pobiedziska rajd.pdf109.27 KB
PDF icon Korona Zachodu Polski Pobiedziska rodziny.pdf111.26 KB
PDF icon Korona Zachodu Polski Pobiedziska - 20km szczegółowo.pdf148.9 KB
6 „BIEG BEZ GRANIC – LAUF OHNE GRENZEN” 8 lip 2022 - 18:00 Frankfurt nad Odrą
ZałącznikWielkość
PDF icon 6. Lauf ohne Grenzen – Bieg bez Granic - open.pdf200.54 KB
XXXI Bieg Jagiełły Tip Topol Półmaraton Pobiedziska 3 lip 2022 - 10:00 Pobiedziska
ZałącznikWielkość
PDF icon XXXI Bieg Jagiełły – Tip-Topol Półmaraton - wyniki.pdf227.34 KB
PDF icon XXXI Bieg Jagiełły – Tip-Topol Półmaraton - wyniki szczegółowo.pdf232.25 KB
Bieg Spartakusa 2022 2 lip 2022 - 10:00 Borne Sulinowo
ZałącznikWielkość
PDF icon Bieg SPARTAKUSA ELITA.pdf121.36 KB
PDF icon Bieg SPARTAKUSA razem 12 km.pdf178.85 KB
PDF icon Bieg SPARTAKUSA drużyny.pdf160.4 KB
PDF icon Bieg SPARTAKUSA OPEN FALE.pdf210.16 KB
PDF icon Bieg SPARTAKUSA razem 6 km.pdf181.56 KB
V Bieg Przyjaźni 2 lip 2022 - 10:00 Przyjezierze
ZałącznikWielkość
PDF icon V Biegu Przyjaźni - 5km.pdf196.14 KB
PDF icon V Biegu Przyjaźni - 10km.pdf173.99 KB
PDF icon V Biegu Przyjaźni - 10km szczegóły.pdf176.54 KB
PDF icon V Biegu Przyjaźni - 5km szczegóły.pdf198.4 KB
PDF icon V Biegu Przyjaźni - gmina Jeziora Wielkie.pdf121.61 KB
PDF icon V Biegu Przyjaźni - gmina strzelno.pdf128.89 KB
V Łabiszyński Bieg Świętojański 26 cze 2022 - 13:00 Łabiszyn
ZałącznikWielkość
PDF icon V Łabiszyński Bieg Świętojański - 5km bieg.pdf237.47 KB
PDF icon V Łabiszyński Bieg Świętojański - 5km NW.pdf186.59 KB
PDF icon GRAND PRIX PAŁUK 2022 - wyniki po 3 biegu.pdf222.22 KB
PDF icon GRAND PRIX PAŁUK 2022 - drużyny wyniki po 3 biegu.pdf174.44 KB
Bieg Gen. Jana Henryka Dąbrowskiego 26 cze 2022 - 13:00 Winna Góra
ZałącznikWielkość
PDF icon II Bieg Gen. Jana Henryka Dąbrowskiego - wyniki.pdf190.63 KB
GRAND PRIX WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO W PŁYWANIU NA WODACH OTWARTYCH- OPEN WATER CHALLENGE 26 cze 2022 - 11:00 Ińsko
ZałącznikWielkość
PDF icon GRAND PRIX WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO RAZEM.pdf174.88 KB
PDF icon GRAND PRIX WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO.pdf176.17 KB
PDF icon GRAND PRIX WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO Dzieci.pdf145.33 KB
PDF icon GRAND PRIX WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO W PŁYWANIU NA WODACH - zestawienie 3000m open.pdf196.37 KB
PDF icon GRAND PRIX WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO W PŁYWANIU NA WODACH - zestawienie 3000m kategorie.pdf196.99 KB
PDF icon GRAND PRIX WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO W PŁYWANIU NA WODACH - zestawienie 1500m kategorie.pdf203.88 KB
PDF icon GRAND PRIX WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO W PŁYWANIU NA WODACH - zestawienie 1500m open.pdf203.53 KB
6. DYCHA PO ŻARACH 25 cze 2022 - 18:30 Żary
ZałącznikWielkość
PDF icon 6. DYCHA PO ŻARACH - 10km open.pdf261.58 KB
PDF icon 6. DYCHA PO ŻARACH - 10 pracownicy Swiss Crono.pdf136.36 KB
III Bieg Pamięci Gołanieckiej Kompanii Powstańczej 25 cze 2022 - 18:00 Gołańcz
ZałącznikWielkość
PDF icon III Bieg Pamięci Gołanieckiej Kompanii Powstańczej NW.pdf193.88 KB
PDF icon III Bieg Pamięci Gołanieckiej Kompanii Powstańczej 10km.pdf215.72 KB
PDF icon III Bieg Pamięci Gołanieckiej Kompanii Powstańczej 5km.pdf220.8 KB
PDF icon III Bieg Pamięci Gołanieckiej Kompanii Powstańczej najliczniejsza drużyna.pdf237.24 KB
PDF icon III Bieg Pamięci Gołanieckiej Kompanii Powstańczej drużyny.pdf186.46 KB
PDF icon III Bieg Gołanieckiej Kompanii Powstańczej wyniki dzieci.pdf185.43 KB
Open Water 25 cze 2022 - 15:00 Rajgród
ZałącznikWielkość
PDF icon Open Water Masters.pdf150.17 KB
PDF icon Grand Prix Polski open Water.pdf110.81 KB
PDF icon SwimRUN DUETY.pdf136.12 KB
PDF icon SwimRUN SOLO.pdf119.01 KB
PDF icon SwimRUN SOLO Razem.pdf130.02 KB
PDF icon SwimRUN SOLO Żołnierze.pdf123.57 KB
III Bieg Przeszkodowy Skórkowaniec 25 cze 2022 - 09:00 Skórka
ZałącznikWielkość
PDF icon III Bieg Przeszkodowy Skórkowiec wyniki open.pdf174.79 KB
PDF icon III Bieg Przeszkodowy Skórkowiec - fale.pdf181.82 KB
IX BIEG PRZEŁAJOWY „KAPI” GRAND PRIX 2022 19 cze 2022 - 13:00 Poznań
ZałącznikWielkość
PDF icon IX Bieg przełajowy KAPI GRAND PRIX 2022 OPEN.pdf205.65 KB
PDF icon IX Bieg przełajowy KAPI GRAND PRIX 2022 DZIECI.pdf183.04 KB
IX Bieg Wyrski 19 cze 2022 - 09:00 Wyry
ZałącznikWielkość
PDF icon IX Bieg Wyrski - wyniki 10km.pdf199.78 KB
PDF icon IX Bieg Wyrski - wyniki 10km NW.pdf151.79 KB
VIII Nocny Bieg Świętojański Poznań 2022 18 cze 2022 - 20:30 Poznań
ZałącznikWielkość
PDF icon VIII Nocny Bieg Świętojański Poznań 2022 10km OPEN.pdf186.81 KB
PDF icon VIII Nocny Bieg Świętojański Poznań 2022 5km OPEN.pdf201.57 KB
PDF icon VIII Nocny Bieg Świętojański Poznań 2022 5km NW.pdf171.64 KB
PDF icon VIII Nocny Bieg Świętojański Poznań 2022 Dzieci.pdf201.96 KB
PDF icon IV GP Poznania 2022 - bieg 5km zestawienie.pdf318.33 KB
PDF icon IV GP Poznania 2022 - bieg 10km zestawienie szczegółowe.pdf276.1 KB
PDF icon IV GP Poznania 2022 - bieg 10km zestawienie.pdf281.92 KB
PDF icon IV GP Poznania 2022 - 5km Marsz Nordic Walking - zestawienie.pdf236.46 KB
PDF icon IV Grand Prix Poznania - biegi dzieci - zestawienie po 4 biegu.pdf334.86 KB
1 BIEG „ZIELONA GÓRA TĘTNI DOBREM” 12 cze 2022 - 11:00 Zielona Góra
ZałącznikWielkość
PDF icon 1 BIEG ZIELONA GÓRA TĘTNI DOBREM - wyniki.pdf196.87 KB
MIKI RUN 2022 12 cze 2022 - 09:00 Piła
ZałącznikWielkość
PDF icon MIKI RUN 2022 OPEN RAZEM.pdf211.81 KB
PDF icon MIKI RUN 2022 OPEN FALE.pdf217.05 KB
PDF icon MIKI RUN 2022 DRUŻYNY.pdf169.2 KB
GRAND PRIX WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO W PŁYWANIU NA WODACH OTWARTYCH- OPEN WATER CHALLENGE 11 cze 2022 - 11:00 Szczecin
ZałącznikWielkość
PDF icon GRAND PRIX WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO W PŁYWANIU NA WODACH - 3000M Szczecin.pdf148.48 KB
PDF icon GRAND PRIX WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO W PŁYWANIU NA WODACH - 1500M Szczecin.pdf145.59 KB
PDF icon GRAND PRIX WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO W PŁYWANIU NA WODACH - Szczecin dzieci.pdf117.91 KB
Finału Wojewódzki "Wielkopolskie Czwartki Lekkoatletyczne" 9 cze 2022 - 13:30
ZałącznikWielkość
PDF icon Finału Wojewódzki Wielkopolskie Czwartki Lekkoatletyczne- 60m.pdf187.97 KB
PDF icon Finału Wojewódzki Wielkopolskie Czwartki Lekkoatletyczne- 300m.pdf181.36 KB
PDF icon Finału Wojewódzki Wielkopolskie Czwartki Lekkoatletyczne- 600m1000m.pdf174.86 KB
PDF icon Finału Wojewódzki Wielkopolskie Czwartki Lekkoatletyczne- 60m finał.pdf162.28 KB
PDF icon Finału Wojewódzki Wielkopolskie Czwartki Lekkoatletyczne- konkurencje techniczne.pdf222.15 KB
Bieg im. Edwarda Kusika 5 cze 2022 - 12:00 Błotnica
ZałącznikWielkość
PDF icon II-Bieg-im-Edwarda-Kusika_open.pdf134.34 KB
PDF icon II-Bieg-im-Edwarda-Kusika_kategorie.pdf162.26 KB
PDF icon II-Bieg-im-Edwarda-Kusika_all.pdf183.16 KB
VI Bieg Królika 5 cze 2022 - 10:00 Gniezno
ZałącznikWielkość
PDF icon VI Bieg Królika- wyniki dzieci.pdf190.35 KB
XXXIII Policka Piętnastka 5 cze 2022 - 10:00 Police
ZałącznikWielkość
PDF icon XXXIII Policka Piętnastka 5km.pdf183.68 KB
PDF icon XXXIII Policka Piętnastka 15km.pdf212.3 KB
PDF icon XXXIII Policka Piętnastka GRUPA AZOTY 15km.pdf135.54 KB
PDF icon XXXIII Policka Piętnastka GRUPA AZOTY 5km.pdf119.62 KB
X Supermaraton Jastrzębi Łaskich 5 cze 2022 - 08:00 Łask
ZałącznikWielkość
PDF icon X Supermaraton Jastrzębi Łaskich - giga.pdf161.44 KB
PDF icon X Supermaraton Jastrzębi Łaskich - mega.pdf179 KB
PDF icon X Supermaraton Jastrzębi Łaskich - mini.pdf208.08 KB
PDF icon X Supermaraton Jastrzębi Łaskich - rodzinno - towrzyszki.pdf184.67 KB
PDF icon X Supermaraton Jastrzębi Łaskich - GIGA szczegółowo.pdf163.43 KB
PDF icon X Supermaraton Jastrzębi Łaskich - MEGA szczegółowo.pdf183.27 KB
PDF icon X Supermaraton Jastrzębi Łaskich - mini szczegółowo.pdf209.83 KB
XI BIEG CZERNIEJEWSKI 4 cze 2022 - 11:00 Czerniejewo
ZałącznikWielkość
PDF icon XI BIEG CZERNIEJEWSKI - wyniki DZIECI.pdf188.52 KB
PDF icon XI BIEG CZERNIEJEWSKI - wyniki 10km.pdf176.86 KB
PDF icon XI BIEG CZERNIEJEWSKI - wyniki szczegółowo.pdf183.74 KB
X Bieg Dębowy Dąbrowa 4 cze 2022 - 11:00 Dąbrowa
ZałącznikWielkość
PDF icon X Bieg Dębowy Dąbrowa - wyniki 15km.pdf215.95 KB
PDF icon X Bieg Dębowy Dąbrowa - wyniki 5km.pdf214.09 KB
PDF icon X Bieg Dębowy Dąbrowa - 7,5km NW wyniki.pdf187.66 KB
PDF icon X Bieg Dębowy Dąbrowa - 15km szczegółowo.pdf215.94 KB
PDF icon X Bieg Dębowy Dąbrowa - 5km szczegółowo.pdf214.54 KB
PDF icon X Bieg Dębowy Dąbrowa - 7,5kmNW szczegółowo.pdf190.81 KB
PDF icon X Bieg Dębowy Dąbrowa - powiat mogileński 15km.pdf157.88 KB
PDF icon X Bieg Dębowy Dąbrowa - gmina dąbrowa.pdf165.34 KB
PDF icon X Bieg Dębowy Dąbrowa - druzyny.pdf156.95 KB
Rodzinne Bieganie ze SPAR 4 cze 2022 - 10:00 Poznań
ZałącznikWielkość
PDF icon Rodzinne Bieganie SPAR - wyniki 5km.pdf215.36 KB
PDF icon Rodzinne Bieganie SPAR - wyniki dzieci.pdf169.54 KB
Kurdeszowa (ZA)DYSZKA 29 Maj 2022 - 18:00 Kostrzyn Wielkopolski
ZałącznikWielkość
PDF icon X Kurdeszowa (Za)Dyszka - 5km wyniki.pdf181.07 KB
PDF icon X Kurdeszowa (Za)Dyszka 10km.pdf191.57 KB
PDF icon X Kurdeszowa (Za)Dyszka 3km NW.pdf143.47 KB
PDF icon MINI - Kurdeszowa (Za)Dyszka.pdf173.21 KB
PDF icon Grand Prix Gminy Kostrzyn - po 3 biegu.pdf272.1 KB
PDF icon X Kurdeszowa (Za)Dyszka - drużyny.pdf164.05 KB
PDF icon Grand Prix Gminy Kostrzyn - drużyny po 3 biegach.pdf138.57 KB
Bieg o Koronę Dąbrówki 29 Maj 2022 - 12:00 Dąbrówka
ZałącznikWielkość
PDF icon XI Bieg o Koronę Dąbrówki Dąbrówka OPEN 10km szczegółowo.pdf242.55 KB
PDF icon XI Bieg o Koronę Dąbrówki Dąbrówka OPEN 10km.pdf238.87 KB
PDF icon XI Bieg o Koronę Dąbrówki Dąbrówka OPEN NW.pdf194.68 KB
PDF icon XI Bieg o Koronę Dąbrówki Dąbrówka LINEA 10km.pdf163.88 KB
PDF icon XI Bieg o Koronę Dąbrówki Dąbrówka LINEA NW.pdf119.07 KB
PDF icon XI Bieg o Koronę Dąbrówki Dąbrówka GMINA NW.pdf168.29 KB
PDF icon XI Bieg o Koronę Dąbrówki Dąbrówka GMINA 10 km.pdf199.72 KB
PDF icon XI Bieg o Koronę Dąbrówki Dąbrówka DRUŻYNY 10km.pdf158.84 KB
PDF icon XI Bieg o Koronę Dąbrówki Dąbrówka DRUŻYNY NW.pdf156.95 KB
XII Koźmiński Maraton Rowerowy 29 Maj 2022 - 08:00 Koźmin Wielkopolski
ZałącznikWielkość
PDF icon XII Koźmiński Maraton Rowerowy - dystans giga.pdf163.01 KB
PDF icon XII Koźmiński Maraton Rowerowy - dystans mega.pdf172.12 KB
PDF icon XII Koźmiński Maraton Rowerowy - dystans mini.pdf198.88 KB
PDF icon XII Koźmiński Maraton Rowerowy - dystans rekreacyjno-towrzyski.pdf173.81 KB
PDF icon XII Koźmiński Maraton Rowerowy - dustans rodzinny.pdf180.02 KB
II BIEG SZAMOCIŃSKA SIEKIERA 28 Maj 2022 - 17:00 Szamocin
ZałącznikWielkość
PDF icon II BIEG SZAMOCIŃSKA SIEKIERA - open 5km.pdf188.8 KB
PDF icon II BIEG SZAMOCIŃSKA SIEKIERA - open 5km NW.pdf156.09 KB
Słubicka Czasówka 2022 28 Maj 2022 - 11:15 Słubice
ZałącznikWielkość
PDF icon Słubicka Czasówka 2022 OPEN.pdf120.67 KB
PDF icon Słubicka Czasówka 2022 Drużyny.pdf186.16 KB
PDF icon Słubicka Czasówka 2022 PARY Rodzinne.pdf167.54 KB
PDF icon Słubicka Czasówka 2022 PARY MIX.pdf162.04 KB
PDF icon Słubicka Czasówka 2022 dzieci.pdf107.8 KB
XXIX biegu „Międzyrzecka Dziesiątka - III Bieg Weterana” 28 Maj 2022 - 11:00 Międzyrzecz
ZałącznikWielkość
PDF icon XXIX „Międzyrzecka Dziesiątka” - III Bieg Weterana - open 10km.pdf191.48 KB
37. bieg im. bł. E. Bojanowskiego z okazji 150 rocznicy śmierci 28 Maj 2022 - 11:00 Piaski
ZałącznikWielkość
PDF icon XXXVI Bieg im. Bł. E. Bojanowskiego - 10km open.pdf204.38 KB
PDF icon XXXVI Bieg im. Bł. E. Bojanowskiego- wielokrotny uczesnik.pdf117.07 KB
PDF icon XXXVI Bieg im. Bł. E. Bojanowskiego - niepełnosprawki.pdf123.79 KB
PDF icon XXXVI Bieg im. Bł. E. Bojanowskiego - ZSR Grabonóg.pdf93.41 KB
PDF icon XXXVI Bieg im. Bł. E. Bojanowskiego - LZS.pdf100.19 KB
PDF icon XXXVI Bieg im. Bł. E. Bojanowskiego - samorządowcy.pdf125.08 KB
PDF icon XXXVI Bieg im. Bł. E. Bojanowskiego - nauczyciele.pdf142.97 KB
PDF icon XXXVI Bieg im. Bł. E. Bojanowskiego - gmina piaski.pdf142.98 KB
PDF icon XXXVI Bieg im. Bł. E. Bojanowskiego - ziemia gostyńska.pdf180.81 KB
III Bieg Rycerski 27 Maj 2022 - 18:00 Kożuchów
ZałącznikWielkość
PDF icon III Bieg Rycerski - wyniki.pdf193.31 KB
Sztafeta 30km na 30lecie PSP 26 Maj 2022 - 13:00 Poznań
ZałącznikWielkość
PDF icon Sztafeta 30km na 30lecie PSP - wyniki.pdf89.99 KB
PDF icon Sztafeta 30km na 30lecie PSP - czasy rosnąco zmiany.pdf286.15 KB
PDF icon Sztafeta 30km na 30lecie PSP - szczegóły okrążenia kategorie.pdf286.05 KB
PDF icon Sztafeta 30km na 30lecie PSP - szczegóły okrążenia.pdf286.15 KB
Ogólnopolski Wyścig Kolarski Memoriał Zenona Czechowskiego i Mariana Więckowskiego Na Osiedlu Krzyżowniki-Smochowice 22 Maj 2022 - 11:00 Poznań
ZałącznikWielkość
PDF icon Ogólnopolski Wyścig Kolarski Open.pdf213.44 KB
PDF icon Ogólnopolski Wyścig Kolarski Szczegoły okrążenia.pdf244.6 KB
PDF icon Ogólnopolski Wyścig Kolarski Okrążenia rosnąco.pdf227.38 KB
PDF icon Ogólnopolski Wyścig Kolarski Szkółki Kolarskie.pdf175.16 KB
PDF icon Ogólnopolski Wyścig Kolarski - open masters.pdf150.45 KB
PDF icon Ogólnopolski Wyścig Kolarski - open kobiet.pdf91.46 KB
VIII Bieg "Elegant na 5" 22 Maj 2022 - 11:00 Mosina
ZałącznikWielkość
PDF icon VIII Bieg „Elegant na 5” - wyniki 5km.pdf223.9 KB
PDF icon VIII Biegu „Elegant na 5” - wyniki wózki.pdf117.43 KB
PDF icon VIII Biegu „Elegant na 5” - mistrzostwa polski elegantów.pdf157.03 KB
PDF icon VIII Biegu „Elegant na 5” - shootboxer mosina.pdf112.83 KB
PDF icon VIII Biegu „Elegant na 5” - mieszkańcy Gminy Mosina.pdf203.96 KB
PDF icon VIII Biegu „Elegant na 5” - wyniki zawodnicy z niepełnosprawnością inną .pdf117.13 KB
PDF icon VIII Biegu „Elegant na 5” - dzieci.pdf200.23 KB

Strony

Napisz do nas

Masz pytania lub chciałbyś dowiedzieć się jak działamy napisz do nas lub zadzwoń:

Maciej Łucyk

e-mial:kontakt@maratonczykpomiarczasu.pl

telefon dla zawodników:+48536034089

telefon dla organizatorów:+48693943216