IX Memoriału im. Henryka Warwasa |
|
11 wrz 2021 - 14:00 |
Kleczew |
|
|
IX Nocny Bieg Świętojański 2023 |
|
16 cze 2023 - 20:30 |
Poznań |
|
|
IX Otuski Bieg Przełajowy |
|
17 wrz 2022 - 15:00 |
Otusz |
|
|
IX TRIATHLON CZERWONAK 2023 |
|
19 sie 2023 - 16:00 |
Czerwonak |
|
|
IX WAŁECKI MARATON MTB |
|
19 Maj 2018 - 12:00 |
Wałcz |
|
|
IX Zimowy Bieg Dębowy Dąbrowa |
|
7 mar 2020 - 11:00 |
Dąbrowa |
|
|
IX „Kogucia Dycha” |
|
17 lip 2021 - 11:00 |
Kurzętnik |
|
|
IX „SZTAFETA Z ŁABĘDZIEM” |
|
20 lis 2022 - 11:00 |
Zbąszyń |
|
|
Jedenastka Koroniarza |
|
10 wrz 2017 - 14:00 |
Zakrzewo |
|
|
JEDZIEMY PO ZDROWIE DLA SZYMKA |
|
13 mar 2022 - 11:00 |
Bledzew |
|
|
Kaliska Beczka |
|
16 lip 2022 - 13:00 |
Kalisz Pomorski |
|
|
Kierunek Ultra Hańcza 18' |
|
7 kwi 2018 - 07:00 |
|
|
|
KLUBOWE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH |
|
16 mar 2019 - 11:00 |
Ciele |
|
|
KormoRun Bieg Pstrąga z Kopernikiem |
|
8 lip 2023 - 11:00 |
Swaderki |
|
|
Korona Południa Opole |
|
26 paź 2019 - 11:00 |
Opole |
|
|
Korona Zachodu Lubasz |
|
24 sie 2019 - 11:00 |
Lubasz |
|
|
Korona Zachodu Nordic Walking Szczecin |
|
7 sie 2021 - 13:30 |
Szczecin |
|
|
Korona Zachodu Olandia |
|
16 cze 2019 - 11:00 |
Olandia |
|
|
Korona Zachodu Pleszew |
|
9 lis 2019 - 11:00 |
Pleszew |
|
|
Korona Zachodu Polski - Pleszew |
|
13 lis 2021 - 10:00 |
Pleszew |
|
|
Korona Zachodu Polski - Pobiedziska |
|
16 paź 2021 - 10:00 |
Pobiedziska |
|
|
Korona Zachodu Polski Czerwonak |
|
2 kwi 2022 - 11:30 |
Czerwonak |
|
|
Korona Zachodu Polski Lubasz |
|
21 sie 2021 - 12:00 |
|
|
|
Korona Zachodu Polski NW - Puszczykowo |
|
22 Maj 2021 - 15:00 |
|
|
|
Korona Zachodu Polski Olandia |
|
3 gru 2022 - 11:45 |
|
|
|
Korona Zachodu Polski Pleszew |
|
12 lis 2022 - 10:45 |
Pleszew |
|
|
Korona Zachodu Polski Pobiedziska |
|
9 lip 2022 - 12:45 |
|
|
|
Korona Zachodu Polski Puszczykowo |
|
21 Maj 2022 - 13:45 |
Puszczykowo |
|
|
Korona Zachodu Polski Szczecin |
|
2 paź 2022 - 11:15 |
Szczecin |
|
|
Korona Zachodu Puszczykowo |
|
25 Maj 2019 - 11:00 |
Puszczykowo |
|
|
Korona Zachodu Rożnowice |
|
28 wrz 2019 - 11:00 |
Rożnowice |
|
|
Korona Zachodu Szczecin |
|
11 Maj 2019 - 11:00 |
Szczecin |
|
|
Kościan Track - 1 Otwarte Mistrzostwa Kościana w biegu na 5000m |
|
8 sie 2020 - 19:00 |
Kościan |
|
|
Król parku 2020 |
|
19 wrz 2020 - 08:00 |
Mosina |
|
|
KRÓLEWSKIE CX |
|
6 sty 2019 - 11:00 |
Rozłogi |
|
|
Kryterium Leśne - wyścig MTB |
|
1 sie 2015 - 12:00 |
Słubice |
Załącznik | Wielkość |
Kryterium leśne MB - wyścig główny M1, M5, K1, K2,K3, K4.pdf | 196.53 KB |
Kryterium leśne MB - wyścig główny M1, M5, K1, K2,K3, K4 szczegóły.pdf | 197.03 KB |
Kryterium leśne MTB - wyścig główny M2, M3,M4.pdf | 215.08 KB |
Kryterium leśne MTB - wyścig główny M2, M3,M4 szczegóły.pdf | 218.25 KB |
Kryterium Leśne MTB - wyścig VIP.pdf | 168.18 KB |
Kryterium Leśne MTB - wyścig VIP szczegóły.pdf | 167.47 KB |
|
|
Kurdeszowa (ZA)DYSZKA |
|
28 Maj 2023 - 18:00 |
Kostrzyn |
|
|
Kurdeszowa (ZA)DYSZKA |
|
29 Maj 2022 - 18:00 |
Kostrzyn Wielkopolski |
|
|
Kurdeszowa (ZA)DYSZKA |
|
5 wrz 2021 - 10:00 |
Wiktorowo |
|
|
Kuyaviarun - bieg 1 |
|
24 paź 2021 - 11:30 |
Chałupska |
|
|
Kuyaviarun - bieg 2 |
|
28 lis 2021 - 11:30 |
Chałupska |
|
|
Kuyaviarun - bieg 3 |
|
19 gru 2021 - 11:30 |
Chałupska |
|
|
Kuyaviarun - bieg 4 |
|
23 sty 2022 - 11:30 |
Chałupska |
|
|
Kuyaviarun - bieg 5 |
|
27 lut 2022 - 11:30 |
Chałupska |
|
|
KŁADKA Run - Charytatywna Sztafeta Biegowa |
|
8 sie 2023 - 19:15 |
|
|
|
LEGNICKI MITYNG LEKKOATLETYCZNY FITLIFE |
|
13 sie 2021 - 17:30 |
Legnica |
|
|
LEONOWA MILA |
|
16 cze 2018 - 10:30 |
Jastrzębie Zdrój |
|
|
Leonowa Mila |
|
9 cze 2019 - 14:30 |
Jastrzębie Zdrój |
|
|
Leśny Bieg Niepodległości |
|
11 lis 2018 - 12:00 |
balczewo |
|
|
Leśny Zimowy Półmaraton Ducha Lasu Active Nekla |
|
8 sty 2017 - 12:00 |
Nekielka |
|
|