Bieg dla dzieci Roberta |
|
17 wrz 2016 - 12:00 |
Poznań |
|
|
Bieganie w Bieganowie |
|
17 wrz 2016 - 11:30 |
Bieganów |
|
|
Finał ZLMTB Mironice |
|
11 wrz 2016 - 12:00 |
Mironice |
|
|
Festiwal Biegowy MIŁOSŁAW BIEGA |
|
11 wrz 2016 - 10:00 |
Miłosław |
|
|
I Strzelecki Kros po Zdrowie |
|
10 wrz 2016 - 12:00 |
Strzelce Krajeńskie |
|
|
Bogdaniecki Maraton MTB |
|
28 sie 2016 - 11:00 |
|
|
|
XII „DZIESIĄTKA” LASÓW BOGDANIECKICH |
|
27 sie 2016 - 10:00 |
Bogdaniec |
|
|
Test Coopera z Klubem Maratończyk Poznań - sierpień |
|
24 sie 2016 - 20:00 |
|
|
|
I Bieg Żołnierza – Kęszyca Leśna |
|
15 sie 2016 - 17:00 |
Kęszyca Leśna |
|
|
CROSS RUN ACIVE NEKLA |
|
14 sie 2016 - 10:00 |
Opatówek |
|
|
XXX Bieg Przyjaźni |
|
7 sie 2016 - 10:15 |
Widziszewo |
|
|
37. NOTECKI PÓŁMARATON im. JÓZEFA NOJIEGO |
|
7 sie 2016 - 10:00 |
Wieleń |
|
|
XVII MARATON SZTAFET |
|
5 sie 2016 - 17:00 |
Głębokie |
|
|
Wyścig szlakiem fortyfikacji Grupy Warownej Ludendorff |
|
31 lip 2016 - 12:00 |
Skwierzyna |
|
|
IV Bieg Pogoń Za Wilkiem |
|
30 lip 2016 - 10:00 |
Mosina |
|
|
Cztery Mile Jarka 2016 |
|
23 lip 2016 - 14:15 |
Dziwnów |
|
|
Test Coopera z Klubem Maratończyk Poznań - lipiec 2016 |
|
13 lip 2016 - 20:45 |
|
|
|
VII Mistrzostwa Lubniewic w MTB AMATORÓW |
|
10 lip 2016 - 12:00 |
Lubniewice |
|
|
XXXV Bieg O Złoty Kłos Kołaczkowo |
|
10 lip 2016 - 10:00 |
Kołaczkowo |
|
|
„Bieg bez Granic/ Lauf ohne Grenze" |
|
8 lip 2016 - 20:00 |
Słubice |
|
|
Ogólnopolski Minimaraton Romana 2016 |
|
26 cze 2016 - 16:30 |
Chrzan |
|
|
II Nocny Bieg Świętojański Poznań 2016 |
|
25 cze 2016 - 20:30 |
Poznań |
|
|
II Nocny Bieg Świętojański Poznań 2016 - dzieci |
|
25 cze 2016 - 18:30 |
Poznań |
|
|
III Bieg Wyrski |
|
19 cze 2016 - 10:00 |
Wyry |
|
|
III Maraton MTB Strzelce Krajeńskie |
|
18 cze 2016 - 11:00 |
Strzelce Krajeńskie |
|
|
IV CHARYTATYWNY PIKNIK SPORTOWY ,„BIEGNĘ DLA AGATKI" |
|
18 cze 2016 - 10:00 |
Nowy Folwark |
|
|
IV BIEGU GRAND PRIX o Puchar Rady Osiedla Umultowo |
|
12 cze 2016 - 14:00 |
Poznań |
|
|
ZLMTB Moryń |
|
12 cze 2016 - 11:00 |
Moryń |
|
|
IV Smochowicki Bieg Po Zdrowie |
|
11 cze 2016 - 10:00 |
Poznań |
|
|
XXII Bieg Łagowskiego Lata |
|
5 cze 2016 - 15:00 |
Łagów |
|
|
XXV „Międzyrzecka Dziesiątka” |
|
4 cze 2016 - 17:00 |
Międzyrzecz |
|
|
I Bieg PoWoli |
|
4 cze 2016 - 11:00 |
Poznań |
|
|
FINAŁ WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH |
|
2 cze 2016 - 12:45 |
|
|
|
Bieg o Koronę Dąbrówki |
|
29 Maj 2016 - 12:00 |
Dąbrówka |
|
|
XXXIII Bieg im. Bł. E. Bojanowskiego |
|
28 Maj 2016 - 11:00 |
Piaski |
|
|
Majowa Piątka |
|
22 Maj 2016 - 17:00 |
Deszczno |
|
|
III Bieg "Elegant na 5" |
|
22 Maj 2016 - 12:15 |
Mosina |
|
|
VII Wałecki Maraton MTB - Zachodnia Liga MTB |
|
22 Maj 2016 - 11:00 |
Wałcz |
|
|
8. BIEG im. HIPOLITA CEGIELSKIEGO PWSZ w Gnieźnie |
|
21 Maj 2016 - 13:00 |
Gniezno |
|
|
VII Bieg Czerniejewski |
|
21 Maj 2016 - 10:00 |
Czerniejewo |
|
|
Bukowski Bieg Księcia Mieszka I |
|
15 Maj 2016 - 15:00 |
Buk |
|
|
Borówiecka ZaDyszka |
|
15 Maj 2016 - 13:00 |
Borówiec |
|
|
XXXII Bieg Zwycięstwa Bojanowo |
|
8 Maj 2016 - 11:00 |
Bojanowo |
|
|
XXXII Bieg Zwycięstwa |
|
8 Maj 2016 - 11:00 |
Bojanowo |
|
|
Maraton Polodowcową Krainą Drawy i Dębnicy |
|
8 Maj 2016 - 10:30 |
Połczyn Zdrój |
|
|
II Bieg Borków |
|
7 Maj 2016 - 14:00 |
Połczyn Zdrój |
|
|
XIV Bieg Po Słońce |
|
2 Maj 2016 - 18:00 |
Pniewo |
|
|
Wagrowiecka Dycha |
|
1 Maj 2016 - 17:00 |
Wągrowiec |
|
|
XC Gorzów Wielkopolski |
|
1 Maj 2016 - 11:00 |
Gorzów Wielkopolski |
|
|
V Otwarte Mistrzostwa Trzemeszna w Nordic Walking |
|
1 Maj 2016 - 10:00 |
Trzemeszno |
|
|