III Bieg Podkowy oraz biegi dla dzieci |
|
29 wrz 2019 - 10:00 |
skoki |
|
|
XXXIV Biegów im. Dezyderego Chłapowskiego |
|
5 paź 2019 - 11:00 |
Turew |
|
|
MTB Wiórek |
|
5 paź 2019 - 11:00 |
Wiórek |
|
|
III Świnoujski Bieg Wyspiarza |
|
6 paź 2019 - 13:00 |
Świnoujście |
|
|
Bieg "Wiejska 10-ka" |
|
6 paź 2019 - 13:00 |
Nowogródek Pomorski |
|
|
GP WPN Nordic Walking 2019 - Komorniki |
|
12 paź 2019 - 11:00 |
Komorniki |
|
|
IV Bieg Pamięci |
|
13 paź 2019 - 11:00 |
Konstantynowo |
|
|
SPEEDCROSS MTB Najlepszy na Świecie |
|
19 paź 2019 - 11:00 |
Świecie |
|
|
Górski Maraton Świętokrzyski |
|
26 paź 2019 - 09:00 |
Nowa Słupia |
|
|
IV Duathlon Żarnowiec |
|
26 paź 2019 - 11:00 |
Żarnowiec |
|
|
XXI Memoriał Stanisława Ożoga |
|
26 paź 2019 - 11:00 |
Sulęcin |
|
|
Korona Południa Opole |
|
26 paź 2019 - 11:00 |
Opole |
|
|
IV Półmaraton Wągrowiec Skoki |
|
27 paź 2019 - 13:00 |
skoki |
|
|
BIEG W 80. ROCZNICĘ ROZSTRZELANIA MIESZKAŃCÓW LESZNA |
|
3 lis 2019 - 10:30 |
Leszno |
|
|
IV BIEG NIEPODLEGŁOŚCI |
|
3 lis 2019 - 11:00 |
Krzyż Wielkopolski |
|
|
XXI Bieg Niepodległości |
|
7 lis 2019 - 13:00 |
Czarnków |
|
|
Korona Zachodu Pleszew |
|
9 lis 2019 - 11:00 |
Pleszew |
|
|
TWARDZIELE I TWARDZIELKI 2019 |
|
9 lis 2019 - 11:00 |
racław |
|
|
XV MIĘDZYNARODOWY KOŚCIAŃSKI PÓŁMARATON |
|
10 lis 2019 - 13:00 |
Kościan |
|
|
VIII BIEG ORAZ MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI „CZERWONAK BIEGA DLA NIEPODLEGŁEJ" |
|
10 lis 2019 - 16:00 |
Czerwonak |
|
|
9 Luboński Bieg Niepodległości |
|
11 lis 2019 - 11:00 |
Luboń |
|
|
WAŁECKI BIEG NIEPODLEGŁOŚCI |
|
11 lis 2019 - 11:00 |
Wałcz |
|
|
Narodowy Bieg Stulecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości „Od Bałtyku do Tatr”- 2019 |
|
11 lis 2019 - 11:00 |
Słubice |
|
|
Grand Prix Trzemeszna w biegach 2019/20 - bieg pierwszy |
|
16 lis 2019 - 11:45 |
Gołąbki |
|
|
VI „SZTAFETA Z ŁABĘDZIEM” |
|
17 lis 2019 - 12:00 |
Zbąszyń |
|
|
IV BIEG PRZEŁAJOWY im. Andrzeja Szozdy |
|
24 lis 2019 - 12:30 |
Poznań |
|
|
II Nocny Bieg na Pradze-Północ |
|
1 gru 2019 - 18:30 |
Warszawa |
|
|
VI Bieg Mikołajkowy Poznań 2019 |
|
7 gru 2019 - 10:00 |
Poznań |
|
|
I Bieg i Marsz Mikołajkowy |
|
7 gru 2019 - 11:00 |
Wiąg |
|
|
Grand Prix Trzemeszna w biegach 2019/20 - bieg drugi |
|
14 gru 2019 - 11:45 |
Gołąbki |
|
|
VII GORZOWSKI BIEG GWIAZDKOWY |
|
14 gru 2019 - 12:00 |
Gorzów Wielkopolski |
|
|
Bieg Powstania Wielkopolskiego |
|
27 gru 2019 - 19:00 |
Poznań |
|
|
XXXV BIEG SYLWESTROWY |
|
28 gru 2019 - 17:00 |
Leszno |
|
|
Grand Prix Szlakiem Puszczy 5km |
|
29 gru 2019 - 10:00 |
Klesno |
|
|
II Bieg im. Średzkich Powstańców Wielkopolskich |
|
29 gru 2019 - 12:00 |
Środa Wielkopolska |
|
|
XLIII Bieg Sylwestrowy |
|
31 gru 2019 - 11:45 |
Miały |
|
|
I Zimowy Bieg Niedźwiedzia |
|
5 sty 2020 - 11:00 |
Nowy Dębiec |
|
|
IV Bieg Trzech Króli |
|
6 sty 2020 - 13:00 |
Wapno |
|
|
II "WOŚP-OWE” PRZEŁAJE |
|
11 sty 2020 - 11:00 |
Rogoźno Wielkopolskie |
|
|
Grand Prix Trzemeszna w biegach 2019/20 - bieg trzeci |
|
11 sty 2020 - 11:45 |
Gołąbki |
|
|
II Żniński Bieg Powstańczy |
|
12 sty 2020 - 11:00 |
Żnin |
|
|
VI Bieg Zimowy po Wielkopolskim Parku Narodowym |
|
12 sty 2020 - 12:00 |
Mosina |
|
|
Grand Prix Szlakiem Puszczy 10km |
|
19 sty 2020 - 10:00 |
Klesno |
|
|
II BIEG BABSKIM LASEM |
|
25 sty 2020 - 11:00 |
Mogilno |
|
|
Grand Prix Trzemeszna w biegach 2019/20 - bieg czwarty |
|
1 lut 2020 - 11:45 |
Gołąbki |
|
|
Grand Prix Szlakiem Puszczy 15km |
|
9 lut 2020 - 10:00 |
Klesno |
|
|
VI Bieg Walentynkowy Poznań 2020 |
|
15 lut 2020 - 10:00 |
Poznań |
|
|
II BIEGI POWSTAŃCZE W WIJEWIE |
|
16 lut 2020 - 13:30 |
Wijewo |
|
|
V Cross Pobiedziska 2020 |
|
29 lut 2020 - 11:00 |
Pobiedziska |
|
|
Wyścigu o Puchar Wójta Gminy Bledzew |
|
29 lut 2020 - 11:00 |
Gorzyca |
|
|