GP WPN Nordic Walking 2019 - Komorniki |
|
12 paź 2019 - 11:00 |
Komorniki |
|
|
GP trzemeszna 2017/18 - bieg trzeci |
|
13 sty 2018 - 11:45 |
Gołąbki |
|
|
GP trzemeszna 2017/18 - bieg 1 |
|
4 lis 2017 - 11:45 |
Gołąbki |
|
|
GP Trzemeszna 2015/16 - bieg IV |
|
6 lut 2016 - 11:45 |
Trzemeszno |
|
|
GP Trzemeszna 2015/16 - bieg III |
|
9 sty 2016 - 11:45 |
Trzemeszno |
|
|
GP Trzemeszna 2015/16 - bieg II |
|
12 gru 2015 - 11:45 |
Trzemeszno |
|
|
GP Trzemeszna 2015/16 - bieg I |
|
21 lis 2015 - 11:45 |
Trzemeszno |
|
|
GP Poznania w biegach 2017 |
|
3 gru 2017 - 21:30 |
|
|
|
GP Poznania w biegach - po 2 biegach |
|
17 kwi 2017 - 17:30 |
Poznań |
|
|
Górski Maraton Świętorzyski |
|
28 sie 2021 - 09:00 |
Nowa Słupia |
|
|
Górski Maraton Świętokrzyski |
|
26 paź 2019 - 09:00 |
Nowa Słupia |
|
|
Górski Maraton Świętokrzyski |
|
29 paź 2022 - 09:00 |
Nowa Słupia |
|
|
Goraj Morena Trail |
|
1 paź 2023 - 11:00 |
Goraj |
|
|
Goraj Morena Trail |
|
2 paź 2022 - 10:00 |
Goraj |
|
|
GONTYNIEC ULTRA TRAIL 2024 |
|
12 Maj 2024 - 08:00 |
Chodzież |
|
|
GONTYNIEC ULTRA TRAIL 2023 |
|
28 Maj 2023 - 08:00 |
Chodzież |
|
|
GONTYNIEC ULTRA TRAIL |
|
23 Maj 2021 - 08:00 |
Chodzież |
|
|
GONTYNIEC ULTRA TRAIL |
|
7 Maj 2022 - 08:00 |
Chodzież |
|
|
Gontyniec Celtic Trail |
|
23 wrz 2023 - 07:00 |
Chodzież |
|
|
GĘSIA DYCHA |
|
18 wrz 2022 - 11:00 |
Ślesin |
|
|
Gęsia Dycha |
|
10 wrz 2023 - 11:00 |
Ślesin |
|
|
Gąsiorowo 33 |
|
20 lip 2019 - 15:30 |
Gąsiorowo |
|
|
Firefighters Run Poland 2019 |
|
22 cze 2019 - 10:00 |
Częstochowa |
|
|
Finału Wojewódzki "Wielkopolskie Czwartki Lekkoatletyczne" |
|
9 cze 2022 - 13:30 |
|
|
|
Finał ZLMTB Mironice |
|
11 wrz 2016 - 12:00 |
Mironice |
|
|
FINAŁ WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO MISTRZOSTWA W BIEGU ULICZNYM IGRZYSK DZIECI, IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ, LICEALIADY |
|
24 wrz 2019 - 10:00 |
Poznań |
|
|
FINAŁ WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH |
|
2 cze 2016 - 12:45 |
|
|
|
Finał VI Pucharu Warmii i Mazur w pływaniu długodystanowym |
|
21 sie 2021 - 10:30 |
Olsztyn |
|
|
FINAŁ PUCHARU POLSKI W KOLARSTWIE PRZEŁAJOWYM 2017 SŁUBICE 14 STYCZNIA 2017 |
|
14 sty 2017 - 10:30 |
Słubice |
|
|
Festiwal Słońca |
|
13 sie 2022 - 08:00 |
Gołąbki |
|
|
Festiwal Rowerowy - Maraton MTB MINI |
|
9 kwi 2016 - 10:30 |
Cybinka |
|
|
Festiwal Biegowy MIŁOSŁAW BIEGA |
|
11 wrz 2016 - 10:00 |
Miłosław |
|
|
EXTREME DAY PANOWICE 2019 |
|
24 sie 2019 - 16:00 |
Panowice |
|
|
EXTREME DAY PANOWICE 2018 |
|
18 sie 2018 - 16:00 |
Panowice |
|
|
ELIMINATOR SZOSOWY – wyścig kolarski |
|
8 wrz 2019 - 10:00 |
Dąbrówka |
|
|
Dzikowisko - Dziki Bieg w Polu |
|
23 lip 2022 - 11:00 |
Iwno |
|
|
Dzikowisko - Dziki Bieg w Lesie |
|
1 paź 2022 - 11:00 |
Skałowo |
|
|
Dzikowisko - Dziki Bieg w Błocie |
|
9 kwi 2022 - 11:00 |
Wiktorowo |
|
|
Dzikie Przełaje w Dobrzycy |
|
1 lip 2023 - 12:45 |
Dobrzyca |
|
|
Dziki Bieg w Lesie |
|
7 paź 2023 - 11:00 |
Skałowo |
|
|
Dziki Bieg w Błocie |
|
22 kwi 2023 - 11:00 |
Wiktorowo |
|
|
DZIKI BIEG W BŁOCIE |
|
20 kwi 2024 - 11:00 |
Wiktorowo |
|
|
Dziewicza Góra Biega |
|
22 cze 2018 - 20:00 |
Owińska |
|
|
Dziewicza Góra Biega |
|
17 Maj 2019 - 19:30 |
Czerwonak |
|
|
Dzień Kobiet na Sportowo |
|
6 mar 2022 - 14:00 |
Słubice |
|
|
Dziecięcy bieg europejski w KRAINIE 100 JEZIOR |
|
29 sie 2020 - 14:30 |
Międzychód |
|
|
Dyszka w Jarocińskim Lesie |
|
26 cze 2021 - 10:00 |
Jarocin |
|
|
DUO CYKL WIELKOPOLSKA 2024 - SKOKI |
|
21 kwi 2024 - 11:00 |
skoki |
|
|
DUO CYKL WIELKOPOLSKA 2024 - MUROWANA GOŚLINA |
|
12 Maj 2024 - 11:00 |
Murowana Goślina |
|
|
Duo Cykl Wielkopolska 2023 |
|
24 wrz 2023 - 11:00 |
Czerwonak |
|
|