33.Bieg Zbąskich, 14. Półmaraton |
|
25 wrz 2022 - 12:00 |
Zbąszyń |
|
|
34.Bieg Zbąskich, 15. Półmaraton |
|
24 wrz 2023 - 12:00 |
Zbąszyń |
|
|
37 Bieg Sokoła i 25 Mistrzostwa Polski Lekarzy |
|
2 kwi 2023 - 11:00 |
Bukówiec Górny |
|
|
37. BIEG CHEMIKA |
|
16 paź 2021 - 11:00 |
Gorzów Wielkopolski |
|
|
37. bieg im. bł. E. Bojanowskiego z okazji 150 rocznicy śmierci |
|
28 Maj 2022 - 11:00 |
Piaski |
|
|
37. NOTECKI PÓŁMARATON im. JÓZEFA NOJIEGO |
|
7 sie 2016 - 10:00 |
Wieleń |
|
|
37. OGÓLNOPOLSKI NOCNY BIEG BACHUSA |
|
3 wrz 2022 - 19:00 |
Zielona Góra |
|
|
38 BIEG SOKOŁA I 26 MISTRZOSTWA POLSKI LEKARZY |
|
6 kwi 2024 - 11:00 |
Bukówiec Górny |
|
|
38. bieg im. bł. E. Bojanowskiego |
|
27 Maj 2023 - 11:00 |
Piaski |
|
|
38. NOTECKI PÓŁMARATON im. JÓZEFA NOJIEGO Pęckowo–Wieleń 2017 „KAMEX” |
|
6 sie 2017 - 10:00 |
Wieleń |
|
|
38. OGÓLNOPOLSKI NOCNY BIEG BACHUSA |
|
9 wrz 2023 - 19:00 |
Zielona Góra |
|
|
39. NOTECKI PÓŁMARATON im. JÓZEFA NOJIEGO Pęckowo–Wieleń 2018 „KAMEX” |
|
5 sie 2018 - 10:00 |
Wieleń |
|
, |
4. Dworskie Przełaje |
|
24 lip 2022 - 10:30 |
Sielec |
|
|
4. Rodzinny Narodowy Festyn Niepodległości - 2017 |
|
11 lis 2017 - 14:00 |
Słubice |
|
|
4. ZIELONOGÓRSKI BIEG NIEPODLEGŁOŚCI |
|
11 lis 2022 - 11:00 |
Zielona Góra |
|
|
44 BIEG MAĆKA |
|
2 paź 2021 - 11:00 |
Koźmin Wielkopolski |
|
|
45 BIEG MAĆKA |
|
1 paź 2022 - 13:15 |
|
|
|
46 BIEG MAĆKA |
|
8 paź 2023 - 12:30 |
Koźmin Wielkopolski |
|
|
46 BIEG MAĆKA - BIEGI DLA DZIECI |
|
8 paź 2023 - 10:00 |
Koźmin Wielkopolski |
|
|
5 WIOSENNY FESTIWAL BIEGOWO-DUATHLONOWY |
|
5 Maj 2024 - 09:00 |
Bydgoszcz |
|
|
5-10-15 Run |
|
13 wrz 2015 - 10:00 |
Wyry |
|
|
5-edycja Narodowego Biegu Stulecia od Bałtyku do Tatr Słubice - 2022 |
|
11 lis 2022 - 14:00 |
Słubice |
|
|
5-tka dla Autyzmu |
|
12 wrz 2021 - 11:00 |
Gniezno |
|
|
5-tka dla Autyzmu |
|
11 Maj 2024 - 10:00 |
Gniezno |
|
|
5-tka dla Autyzmu |
|
20 wrz 2020 - 11:00 |
Gniezno |
|
|
5. Dworskie Przełaje |
|
23 lip 2023 - 10:30 |
Sielec |
|
|
5. ZIELONOGÓRSKI BIEG NIEPODLEGŁOŚCI |
|
11 lis 2023 - 11:00 |
Zielona Góra |
|
|
56 Cross Ostrzeszowski |
|
24 kwi 2022 - 10:00 |
Ostrzeszów |
|
|
57 Cross Ostrzeszowski |
|
23 kwi 2023 - 10:15 |
Ostrzeszów |
|
|
58 Cross Ostrzeszowski - bieg główne |
|
21 kwi 2024 - 11:00 |
Ostrzeszów |
|
|
58 Cross Ostrzeszowski - dzieci |
|
21 kwi 2024 - 10:00 |
Ostrzeszów |
|
|
6 Bieg Podkowy |
|
3 wrz 2023 - 12:00 |
skoki |
|
|
6 godzin pełnej mocy |
|
6 cze 2020 - 08:00 |
Warszawa |
|
|
6 Godzin Pełnej Mocy |
|
20 mar 2021 - 16:15 |
Warszawa |
|
|
6 NARODOWY BIEG NIEPODLEGŁOŚCI |
|
11 lis 2023 - 11:00 |
Słubice |
|
|
6 „BIEG BEZ GRANIC – LAUF OHNE GRENZEN” |
|
8 lip 2022 - 18:00 |
Frankfurt nad Odrą |
|
|
6. DYCHA PO ŻARACH |
|
25 cze 2022 - 18:30 |
Żary |
|
|
6. Pawłowicki Bieg Śladami Mielżyńskich |
|
1 lip 2023 - 10:00 |
Pawłowice |
|
|
7 Bieg Niepodległości |
|
23 paź 2022 - 11:00 |
Krzyż Wielkopolski |
|
|
7 CHARYTATYWNY BIEG DOBRYCH MIKOŁAJÓW |
|
5 gru 2021 - 11:00 |
Zielona Góra |
|
|
7 Luboński Bieg Niepodległości |
|
11 lis 2017 - 11:00 |
Luboń |
|
|
7 „BIEG BEZ GRANIC – LAUF OHNE GRENZEN” |
|
30 cze 2023 - 19:00 |
Słubice |
|
|
8 CHARYTATYWNY BIEG DOBRYCH MIKOŁAJÓW |
|
4 gru 2022 - 11:00 |
Zielona Góra |
|
|
8 Luboński Bieg Niepodległości |
|
11 lis 2018 - 11:00 |
Luboń |
|
|
8. BIEG im. HIPOLITA CEGIELSKIEGO PWSZ w Gnieźnie |
|
21 Maj 2016 - 13:00 |
Gniezno |
|
|
9 Luboński Bieg Niepodległości |
|
11 lis 2019 - 11:00 |
Luboń |
|
|
9. BIEG im. HIPOLITA CEGIELSKIEGO |
|
27 Maj 2017 - 11:00 |
Gniezno |
|
|
ACTIVE CHALLENGE |
|
7 wrz 2019 - 10:00 |
Szczecinek |
|
|
Active Challange |
|
4 wrz 2021 - 10:00 |
Szczecinek |
|
|
Active Challenge Kids-Eliminacje do Mistrzostw Polski OCR Kids Polska |
|
5 wrz 2020 - 09:00 |
Szczecinek |
|
|