58 Cross Ostrzeszowski - dzieci |
|
21 kwi 2024 - 10:00 |
Ostrzeszów |
|
|
I Charytatywny Rajd Żwirownia Załęże |
|
27 mar 2022 - 13:00 |
Załęże |
|
|
VII BIEG DOŻYNKOWY |
|
3 wrz 2022 - 13:00 |
Nowa Wieś Wielka |
|
|
Chrośna Cycling Challenge |
|
3 wrz 2022 - 11:00 |
Nowa Wieś Wielka |
|
|
Dzikie Przełaje w Dobrzycy |
|
1 lip 2023 - 12:45 |
Dobrzyca |
|
|
Bieg Dzikie Przełaje w Dobrzycy Sucha Stopa |
|
1 lip 2023 - 15:00 |
Dobrzyca |
|
|
I BIEG O PUCHAR BURMISTRZA GMINY DOBRZYCA |
|
15 Maj 2022 - 11:00 |
Dobrzyca |
|
|
2.Festiwal Biegowy po Zielonym Lesie |
|
23 paź 2022 - 13:00 |
Żary |
|
|
6. DYCHA PO ŻARACH |
|
25 cze 2022 - 18:30 |
Żary |
|
|
Bieg Jubileuszowy z Okazji 65-lecia Firmy Relpol SA |
|
10 wrz 2023 - 13:00 |
Żary |
|
|
3.Festiwal Biegowy po Zielonym Lesie |
|
15 paź 2023 - 13:00 |
Żary |
|
|
Bieg z okazji „120-lecie Naszej Historii Szkła w Żarach” |
|
20 kwi 2024 - 13:45 |
Żary |
|
|
IV Bieg Rycerski |
|
2 cze 2023 - 18:00 |
Kożuchów |
|
|
III Bieg Rycerski |
|
27 Maj 2022 - 18:00 |
Kożuchów |
|
|
KormoRun Bieg Pstrąga z Kopernikiem |
|
8 lip 2023 - 11:00 |
Swaderki |
|
|
GRAND PRIX WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO W PŁYWANIU NA WODACH OTWARTYCH- OPEN WATER CHALLENGE |
|
26 cze 2022 - 11:00 |
Ińsko |
|
|
GRAND PRIX WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO W PŁYWANIU NA WODACH OTWARTYCH- OPEN WATER CHALLENGE |
|
10 lip 2022 - 11:00 |
Barlinek |
|
|
GRAND PRIX WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO W PŁYWANIU NA WODACH OTWARTYCH- OPEN WATER CHALLENGE |
|
7 sie 2022 - 11:00 |
Lipiany |
|
|
V Łabiszyński Bieg Świętojański |
|
26 cze 2022 - 13:00 |
Łabiszyn |
|
|
6 „BIEG BEZ GRANIC – LAUF OHNE GRENZEN” |
|
8 lip 2022 - 18:00 |
Frankfurt nad Odrą |
|
|
Kaliska Beczka |
|
16 lip 2022 - 13:00 |
Kalisz Pomorski |
|
|
CEGŁA RUN W IWNIE |
|
19 sie 2023 - 11:00 |
Iwno |
|
|
Dzikowisko - Dziki Bieg w Polu |
|
23 lip 2022 - 11:00 |
Iwno |
|
|
V Bieg Pieczonej Pyry IWNO |
|
10 wrz 2022 - 12:00 |
Iwno |
|
|
VI Bieg Pieczonej Pyry IWNO |
|
10 wrz 2023 - 11:00 |
Iwno |
|
|
Open Water |
|
25 cze 2022 - 15:00 |
Rajgród |
|
|
Gęsia Dycha |
|
10 wrz 2023 - 11:00 |
Ślesin |
|
|
GĘSIA DYCHA |
|
18 wrz 2022 - 11:00 |
Ślesin |
|
|
III GĘSIA DYCHA |
|
28 kwi 2024 - 11:00 |
Ślesin |
|
|
IV Wartka Piątka i IV Wartka Dyszka |
|
21 sie 2022 - 10:00 |
Zielonagóra |
|
|
V WARTKA PIĄTKA I V WARTKA DYSZKA |
|
10 gru 2023 - 10:00 |
Zielonagóra |
|
|
II KOSOWSKI BIEG PRZEŁAJOWY |
|
13 sie 2022 - 18:00 |
Kosowo |
|
|
III KOSOWSKI BIEG PRZEŁAJOWY |
|
12 sie 2023 - 18:00 |
Kosowo |
|
|
Goraj Morena Trail |
|
2 paź 2022 - 10:00 |
Goraj |
|
|
Goraj Morena Trail |
|
1 paź 2023 - 11:00 |
Goraj |
|
|
SZYBKA DYSZKA |
|
17 wrz 2022 - 11:00 |
Osielsko |
|
|
II Otwarte Mistrzostwa Nordic Walking |
|
22 paź 2022 - 11:45 |
Bełchatów |
|
|
PGE NORDIC WALKING WORLD CUP |
|
26 sie 2023 - 12:00 |
Bełchatów |
|
|
Polska Liga Nordic Walking - Bełchatów |
|
21 paź 2023 - 10:00 |
Bełchatów |
|
|
Puchar Świata Nordic Walking |
|
27 sie 2022 - 13:00 |
Bełchatów |
|
|
PERŁA WARMII |
|
22 paź 2023 - 12:00 |
Wielochowo |
|
|
Perła Warmii |
|
23 paź 2022 - 11:00 |
Wielochowo |
|
|
Nocny Bieg Niepodległości Pępowo |
|
10 lis 2023 - 17:30 |
Pępowo |
|
|
NOCNY BIEG NIEPODLEGŁOŚCI |
|
10 lis 2022 - 18:00 |
Pępowo |
|
|
Rewalskie Piekło Północy |
|
25 mar 2023 - 11:00 |
Pogorzelica |
|
|
NOCNA POGOŃ ZA ZAJĄCEM |
|
1 kwi 2023 - 19:00 |
Krotoszyn |
|
|
NOCNA POGOŃ ZA ZAJĄCEM |
|
6 kwi 2024 - 20:00 |
Krotoszyn |
|
|
Bieg Fajerwerkowy |
|
28 sty 2023 - 16:00 |
Czapury |
|
|
38 BIEG SOKOŁA I 26 MISTRZOSTWA POLSKI LEKARZY |
|
6 kwi 2024 - 11:00 |
Bukówiec Górny |
|
|
37 Bieg Sokoła i 25 Mistrzostwa Polski Lekarzy |
|
2 kwi 2023 - 11:00 |
Bukówiec Górny |
|
|