III Bieg Królika SKRYBY |
|
13 wrz 2020 - 11:00 |
Gniezno |
|
|
II Bieg im. Józefa Noji w Pęckowie |
|
13 wrz 2020 - 10:00 |
Pęckowo |
|
|
TARNOVIA RUN 2020 |
|
12 wrz 2020 - 12:00 |
Tarnowo Podgórne |
|
|
III Bieg Obrońców Kłecka |
|
6 wrz 2020 - 15:00 |
Kłecko |
|
|
Mistrzostwa Polski OCR Kids Polska |
|
5 wrz 2020 - 12:30 |
Szczecinek |
|
|
Active Challenge Kids-Eliminacje do Mistrzostw Polski OCR Kids Polska |
|
5 wrz 2020 - 09:00 |
Szczecinek |
|
|
II Bieg Przełajowy Im. Ks. Józefa Dembieńskiego |
|
30 sie 2020 - 12:30 |
Radomno |
|
|
Bieg europejski w KRAINIE 100 JEZIOR |
|
29 sie 2020 - 17:00 |
Międzychód |
|
|
Dziecięcy bieg europejski w KRAINIE 100 JEZIOR |
|
29 sie 2020 - 14:30 |
Międzychód |
|
|
VI Bieg Zajączka na wakacjach 2020 |
|
29 sie 2020 - 09:00 |
Poznań |
|
|
Ogólnopolski Wyścig Kolarski o Puchar Zakładów Mięsnych Agro-Handel Mościszki 2020 |
|
23 sie 2020 - 10:00 |
Olsza |
|
|
II Wartka Piątka i II Wartka Dyszka |
|
23 sie 2020 - 10:00 |
Obrzycko |
|
|
Otwarte Mistrzostwa Klubu Maratończyk Poznań w biegu na 5000m |
|
16 sie 2020 - 19:00 |
Poznań |
|
|
XXII Cztery Mile Jarka |
|
15 sie 2020 - 11:00 |
Dziwnów |
|
|
Kościan Track - 1 Otwarte Mistrzostwa Kościana w biegu na 5000m |
|
8 sie 2020 - 19:00 |
Kościan |
|
|
Ninja Track Wolf Race |
|
2 sie 2020 - 08:00 |
Trzcianka |
|
|
XII Biegi Gąsawskie im. Gustawa Mądroszyka |
|
1 sie 2020 - 18:00 |
Gąsawa |
|
|
WOLFRACE |
|
1 sie 2020 - 08:00 |
Trzcianka |
|
|
XXVI Zawody Pływackie na Jeziorze Wonieść |
|
26 lip 2020 - 09:00 |
Nowy Dębiec |
|
|
XXVII Biegi Żnińskie |
|
19 lip 2020 - 12:00 |
Żnin |
|
|
V NOCNY BIEG „CZERWONACKA CZOŁÓWKA” |
|
11 lip 2020 - 22:00 |
Owińska |
|
|
Towarzyski wieczorny Mityng z Decathlonem |
|
11 lip 2020 - 21:45 |
Legnica |
|
|
Piątka Jagiełły i Dziesiątka Jagiełły |
|
5 lip 2020 - 09:00 |
Promno gmina Pobiedziska |
|
|
LUBOŃSKIE CHĘCHY |
|
4 lip 2020 - 17:00 |
Luboń |
|
|
III Bieg Przyjaźni - wirtualny |
|
3 lip 2020 (All day) |
Przyjezierze |
|
|
Triathlon Gąsiorowo |
|
21 cze 2020 - 12:00 |
Gąsiorowo |
|
|
6 godzin pełnej mocy |
|
6 cze 2020 - 08:00 |
Warszawa |
|
|
I Wirtualny bieg na dystansie 5km z Klubem Maratończyk Poznań - zapisy |
|
21 mar 2020 (All day) |
|
|
|
Test Coopera z okazji #250 treningu Maratończyk Poznań |
|
11 mar 2020 - 19:30 |
Poznań |
|
|
V Średzki Bieg Pamięci Żołnierzy Niezłomnych |
|
8 mar 2020 - 12:00 |
Środa Wielkopolska |
|
|
IX Zimowy Bieg Dębowy Dąbrowa |
|
7 mar 2020 - 11:00 |
Dąbrowa |
|
|
II BIEG POLONIA WYKLĘTYM |
|
1 mar 2020 - 17:30 |
Krzyż Wielkopolski |
|
|
Tropem Wilczym Owińska |
|
1 mar 2020 - 15:00 |
Czerwonak |
|
|
Tropem Wilczym Luboń |
|
1 mar 2020 - 14:00 |
Luboń |
|
|
Tropem Wilczym Wieleń |
|
1 mar 2020 - 12:00 |
Wieleń |
|
|
Tropem Wilczym Murowana Goślina |
|
1 mar 2020 - 11:00 |
Murowana Goślina |
|
|
Tropem Wilczym Swarzędz |
|
1 mar 2020 - 11:00 |
Swarzędz |
|
|
Tropem Wilczym Gniezno |
|
1 mar 2020 - 11:00 |
Gniezno |
|
|
Tropem Wilczym Poznań 2020 |
|
1 mar 2020 - 09:30 |
Poznań |
|
|
II KUYAVIAN - POMERANIAN CROSS |
|
29 lut 2020 - 13:30 |
Ciele |
|
|
V Cross Pobiedziska 2020 |
|
29 lut 2020 - 11:00 |
Pobiedziska |
|
|
Wyścigu o Puchar Wójta Gminy Bledzew |
|
29 lut 2020 - 11:00 |
Gorzyca |
|
|
II BIEGI POWSTAŃCZE W WIJEWIE |
|
16 lut 2020 - 13:30 |
Wijewo |
|
|
VI Bieg Walentynkowy Poznań 2020 |
|
15 lut 2020 - 10:00 |
Poznań |
|
|
Grand Prix Szlakiem Puszczy 15km |
|
9 lut 2020 - 10:00 |
Klesno |
|
|
Grand Prix Trzemeszna w biegach 2019/20 - bieg czwarty |
|
1 lut 2020 - 11:45 |
Gołąbki |
|
|
II BIEG BABSKIM LASEM |
|
25 sty 2020 - 11:00 |
Mogilno |
|
|
Grand Prix Szlakiem Puszczy 10km |
|
19 sty 2020 - 10:00 |
Klesno |
|
|
VI Bieg Zimowy po Wielkopolskim Parku Narodowym |
|
12 sty 2020 - 12:00 |
Mosina |
|
|
II Żniński Bieg Powstańczy |
|
12 sty 2020 - 11:00 |
Żnin |
|
|