Wyniki

Data rozpoczęciasortuj rosnąco Miasto Wyniki Wideo
RATAJSKA DYCHA 2023 10 wrz 2023 - 10:00 Rataje
ZałącznikWielkość
PDF icon RATAJSKA DYCHA OPEN.pdf160.35 KB
PDF icon RATAJSKA DYCHA NW.pdf143.48 KB
V Bieg im. Józefa Noji w Pęckowie 10 wrz 2023 - 10:00 Pęckowo
ZałącznikWielkość
PDF icon V Bieg im. Józefa Noji w Pęckowie - wyniki open.pdf214.53 KB
PDF icon V Bieg im. Józefa Noji w Pęckowie - wyniki gmina.pdf131.77 KB
PDF icon V Bieg im. Józefa Noji w Pęckowie - WINIKI DRUŻYNA.pdf153.95 KB
38. OGÓLNOPOLSKI NOCNY BIEG BACHUSA 9 wrz 2023 - 19:00 Zielona Góra
ZałącznikWielkość
PDF icon 38. OGÓLNOPOLSKI NOCNY BIEG BACHUSA - open 10km.pdf207.46 KB
MODIVO DRUŻYNOWY BIEG WINOBRANIOWY O PUCHAR GAZETY LUBUSKIEJ 9 wrz 2023 - 17:00 Zielona Góra
ZałącznikWielkość
PDF icon MODIVO DRUŻYNOWY BIEG WINOBRANIOWY O PUCHAR GAZETY LUBUSKIEJ - drużyny 5km.pdf165.31 KB
PDF icon MODIVO DRUŻYNOWY BIEG WINOBRANIOWY O PUCHAR GAZETY LUBUSKIEJ - drużyny 2,5km.pdf198.13 KB
PDF icon MODIVO DRUŻYNOWY BIEG WINOBRANIOWY O PUCHAR GAZETY LUBUSKIEJ - wyniki 5km open.pdf174.92 KB
PDF icon MODIVO DRUŻYNOWY BIEG WINOBRANIOWY O PUCHAR GAZETY LUBUSKIEJ - wyniki 2,5km open.pdf205.59 KB
TARNOVIA RUN 2023 9 wrz 2023 - 12:00 Tarnowo Podgórne
ZałącznikWielkość
PDF icon Tarnovia Run Wyniki.pdf173.51 KB
V RÓŻOWY BIEG CHARYTATYWNY 9 wrz 2023 - 12:00 Chodzież
ZałącznikWielkość
PDF icon V RÓŻOWY BIEG CHARYTATYWNY OPEN.pdf220.38 KB
Triathlon TRI NAD NIESŁYSZEM 9 wrz 2023 - 09:00 Przełazy
ZałącznikWielkość
PDF icon TRI NAD NIESŁYSZEM - dystans krótki.pdf198.11 KB
PDF icon TRI NAD NIESŁYSZEM - dystans cross.pdf187.11 KB
PDF icon TRI NAD NIESŁYSZEM - wyniki sztafety.pdf229.75 KB
PDF icon TRI NAD NIESŁYSZEM - dystans średni.pdf207.94 KB
6 Bieg Podkowy 3 wrz 2023 - 12:00 skoki
ZałącznikWielkość
PDF icon V Bieg Podkowy - dzieci - wyniki.pdf150.6 KB
PDF icon VI Bieg Podkowy- wyniki 10km.pdf182.98 KB
PDF icon VI Bieg Podkowy- wyniki rodziny.pdf94.72 KB
PDF icon VI Bieg Podkowy- wyniki drużyny 5km.pdf146.63 KB
PDF icon VI Bieg Podkowy- wyniki drużyny 10 km.pdf132.53 KB
PDF icon VI Bieg Podkowy- wyniki 5km NW.pdf169.42 KB
PDF icon VI Bieg Podkowy- wyniki 5km.pdf194.88 KB
PDF icon VI Bieg Podkowy- wyniki gmina.pdf144.58 KB
XXX biegu „Międzyrzecka Dziesiątka - IV Bieg Weterana” 3 wrz 2023 - 11:00 Międzyrzecz
ZałącznikWielkość
PDF icon XXX „Międzyrzecka Dziesiątka” - IV Bieg Weterana - wyniki.pdf198.74 KB
PDF icon XXX „Międzyrzecka Dziesiątka” - IV Bieg Weterana - wynki gmina międzyrzecz.pdf161.12 KB
PDF icon XXX „Międzyrzecka Dziesiątka” - IV Bieg Weterana - wynk ikategoria mundurowi.pdf166.23 KB
PDF icon XXX „Międzyrzecka Dziesiątka” - IV Bieg Weterana - wynk ikategoria weteren.pdf139.45 KB
I BIEG PEŁNEJ MISKI – SZUBIN 2023 3 wrz 2023 - 11:00 Szubin
ZałącznikWielkość
PDF icon Bieg Pełnej Miski OPEN.pdf193.79 KB
VI BIEG WILKA – Gozdnica 2 wrz 2023 - 11:30 Gozdnica
ZałącznikWielkość
PDF icon VI BIEG WILKA - wyniki 6km.pdf165.87 KB
PDF icon VI BIEG WILKA - wyniki 10km.pdf168.16 KB
Mazurski Maraton Rolkowy o Puchar Burmistrza Ruciane Nida 2 wrz 2023 - 10:30 Ruciane- Nida
ZałącznikWielkość
PDF icon Mazurski Maraton Rolkowy 2023 - wyniki 11 km fitness.pdf160.26 KB
PDF icon Mazurski Maraton Rolkowy 2023 - wyniki 21km półmaraton.pdf192.67 KB
PDF icon Mazurski Maraton Rolkowy 2023 - wyniki 43km maraton.pdf210.47 KB
PDF icon Mazurski Maraton Rolkowy 2023 - wyniki dzieci.pdf148.63 KB
Rodzinne Mistrzostwa 6 Województw 27 sie 2023 - 11:30 Międzychód
ZałącznikWielkość
PDF icon RODZINNE MISTRZOSTWA 6 województw.pdf209.43 KB
PGE NORDIC WALKING WORLD CUP - sztafety 27 sie 2023 - 10:00
ZałącznikWielkość
PDF icon PGE NORDIC WALKING WORLD CUP - sztafety wyniki kategorie.pdf251.03 KB
PDF icon PGE NORDIC WALKING WORLD CUP - sztafety - szczegóły zawodnicy.pdf267.29 KB
PDF icon PGE NORDIC WALKING WORLD CUP - sztafety wyniki indywidualne starystyki.pdf271.83 KB
Biegi dziecięco- młodzieżowe Międzychód 2023 27 sie 2023 - 09:30 Międzychód
ZałącznikWielkość
PDF icon Zawody dziecięco- młodzieżowe.pdf184.22 KB
V Bieg Przełajowy Im. Ks. Józefa Dembieńskiego 26 sie 2023 - 12:30 Radomno
ZałącznikWielkość
PDF icon V Bieg Przełajowy Im. Ks. Józefa Dembińskiego 6km.pdf180.86 KB
PDF icon V Bieg Przełajowy Im. Ks. Józefa Dembińskiego 12km.pdf180.86 KB
PDF icon V Bieg Przełajowy Im. Ks. Józefa Dembińskiego NW.pdf156.02 KB
PDF icon V Bieg Przełajowy Im. Ks. Józefa Dembińskiego Dzieci.pdf168.35 KB
PGE NORDIC WALKING WORLD CUP 26 sie 2023 - 12:00 Bełchatów
ZałącznikWielkość
PDF icon PGE NORDIC WALKING WORLD CUP - wyniki 5km.pdf255.18 KB
PDF icon PGE NORDIC WALKING WORLD CUP - wyniki 10km szczegółowo.pdf220.65 KB
PDF icon PGE NORDIC WALKING WORLD CUP - wynik i21km szczegółowo.pdf193.35 KB
PDF icon PGE NORDIC WALKING WORLD CUP - wyniki 5km drużyny.pdf211.76 KB
PDF icon PGE NORDIC WALKING WORLD CUP - wyniki 10km drużyny.pdf201.16 KB
PDF icon PGE NORDIC WALKING WORLD CUP - wynik i21km drużyny.pdf204.38 KB
PDF icon PGE NORDIC WALKING WORLD CUP - wyniki 5km niepełnosprawni.pdf186.6 KB
PDF icon PGE NORDIC WALKING WORLD CUP - wynik rodziny.pdf129 KB
WTF – WIĄZOWNA TRAIL & FUN 26 sie 2023 - 11:00 Wiązowna
ZałącznikWielkość
PDF icon WTF - WIĄZOWNA FUN & TRAIL - 5km wyniki.pdf192.39 KB
PDF icon WTF - WIĄZOWNA FUN & TRAIL-wyniki 10km.pdf192.61 KB
PDF icon WTF - WIĄZOWNA FUN & TRAIL- wyniki 5km PZU.pdf148.76 KB
PDF icon WTF - WIĄZOWNA FUN & TRAIL-wyniki Bieg z psem.pdf124.38 KB
Polska Liga Nordic Walking - Blachownia 20 sie 2023 - 12:15 Blachownia
ZałącznikWielkość
PDF icon Polska Liga Nordic Walking - Blachownia - 5km NW niepełnosprawni.pdf150.41 KB
PDF icon Polska Liga Nordic Walking - Blachownia - wyniki 5 km bieg.pdf86.16 KB
PDF icon Polska Liga Nordic Walking - Blachownia - klasyfikacja rodzinna.pdf107.96 KB
PDF icon Polska Liga Nordic Walking - Blachownia - 5km rajd NW.pdf85.7 KB
PDF icon Polska Liga Nordic Walking - Blachownia - 5km NW.pdf202.56 KB
PDF icon Polska Liga Nordic Walking - Blachownia - 10km NW szczegółowo.pdf179.24 KB
PDF icon Polska Liga Nordic Walking - Blachownia - 10km NW.pdf173.84 KB
I Bieg Rogowski 19 sie 2023 - 18:00 Rogowo
ZałącznikWielkość
PDF icon I bieg Rogowski - wyniki.pdf185.55 KB
PDF icon GRAND PRIX PAŁUK 2023 - wyniki indywidualne po 5 biegu.pdf229.7 KB
PDF icon GRAND PRIX PAŁUK 2023 - wyniki drużyny po 5 biegu.pdf192.98 KB
IX TRIATHLON CZERWONAK 2023 19 sie 2023 - 16:00 Czerwonak
ZałącznikWielkość
PDF icon Triathlon Czerwonak 2023 - wynik iindywidualne.pdf219.39 KB
PDF icon Triathlon Czerwonak sztafety.pdf236.32 KB
XXV Cztery Mile Jarka 19 sie 2023 - 12:30 Dziwnów
ZałącznikWielkość
PDF icon XXV Cztery Mile Jarka - wyniki.pdf186.23 KB
PDF icon XXV Cztery Mile Jarka - wyniki dzieci.pdf173.14 KB
CEGŁA RUN W IWNIE 19 sie 2023 - 11:00 Iwno
ZałącznikWielkość
PDF icon Cegła RUN Wyniki FALE.pdf196.73 KB
PDF icon Cegła RUN Wyniki .pdf190.92 KB
PDF icon Cegła RUN - wyniki drużyny.pdf166.28 KB
PDF icon Grand Prix Gminy Kostrzyn - wyniki po 5 biegu.pdf284.6 KB
PDF icon Grand Prix Gminy Kostrzyn - wyniki drużyny po 5 biegu.pdf142.76 KB
XVIII „DZIESIĄTKA” LASÓW BOGDANIECKICH 19 sie 2023 - 10:00 Bogdaniec
ZałącznikWielkość
PDF icon XVIII DZIESIĄTKA LASÓW BOGDANIECKICH - wyniki.pdf185.07 KB
Bieg Sowy 2023 15 sie 2023 - 14:00 Osowa
ZałącznikWielkość
PDF icon Bieg Sowy.pdf159.28 KB
ZAWODY W PŁYWANIU NA WODACH OTWARTYCH - OPEN WATER KLUKOM CHALLENGE 13 sie 2023 - 11:00 Choszczno
ZałącznikWielkość
PDF icon OPEN WATER KLUKOM CHALLENGE - wyniki 1500m razem.pdf178.52 KB
PDF icon OPEN WATER KLUKOM CHALLENGE - wyniki 1500m oddzielnie.pdf158.24 KB
PDF icon OPEN WATER KLUKOM CHALLENGE - wyniki dzieci.pdf137.25 KB
PDF icon OPEN WATER KLUKOM CHALLENGE - wyniki 3000m razem.pdf142.83 KB
PDF icon OPEN WATER KLUKOM CHALLENGE - wyniki 3000m oddzielnie.pdf142.84 KB
III KOSOWSKI BIEG PRZEŁAJOWY 12 sie 2023 - 18:00 Kosowo
ZałącznikWielkość
PDF icon III KOSOWSKI BIEG PRZEŁAJOWY Wyniki 5km.pdf190.3 KB
PDF icon III KOSOWSKI BIEG PRZEŁAJOWY Wyniki 5km NW.pdf148.03 KB
„Łubowo odDYCHA” I bieg śladem Chrobrego i Ottona. 12 sie 2023 - 15:00 Łubowo
ZałącznikWielkość
PDF icon Łubowo odDYCHA OPEN.pdf214.17 KB
PDF icon Łubowo odDYCHA szczegółowo.pdf216.46 KB
KŁADKA Run - Charytatywna Sztafeta Biegowa 8 sie 2023 - 19:15
ZałącznikWielkość
PDF icon KŁADKA Run - Charytatywna Sztafeta Biegowa - wyniki eliminacje.pdf108.42 KB
PDF icon KŁADKA Run - Charytatywna Sztafeta Biegowa - wyniki ćwierćfinał.pdf118.6 KB
PDF icon KŁADKA Run - Charytatywna Sztafeta Biegowa - wyniki półfinały + dalsze miejsca.pdf123.98 KB
PDF icon KŁADKA Run - Charytatywna Sztafeta Biegowa - wyniki finały.pdf105.85 KB
IV Ogólnopolski Wyścig Rowerowy - Memoriał im. Wiesława Szczepańskiego 5 sie 2023 - 11:00 Inowrocław
ZałącznikWielkość
PDF icon IV Ogólnopolski Wyścig Rowerowy - wyniki.pdf205.47 KB
PDF icon IV Ogólnopolski Wyścig Rowerowy - wyniki Mistrzostwa Polski Fizjoterapeutów.pdf168.02 KB
Aktywnie wokół jeziora Lubasz 2023 5 sie 2023 - 10:00 Lubasz
ZałącznikWielkość
PDF icon Aktywnie wokół jeziora Lubasz 2023- wyniki bieg 5km.pdf162.34 KB
PDF icon Aktywnie wokół jeziora Lubasz 2023- wyniki NW 5km.pdf162.52 KB
PDF icon Aktywnie wokół jeziora Lubasz 2023- wyniki rodzina oddzielnie.pdf93.95 KB
PDF icon Aktywnie wokół jeziora Lubasz 2023- wyniki rodzina mix.pdf126.34 KB
XVIII Ogólnopolskie Mistrzostwa Mazur w Pływaniu Długodystansowym WILKASY 2023 30 lip 2023 - 12:00 Wilkasy
ZałącznikWielkość
PDF icon XVIII Ogólnopolskie Mistrzostwa Mazur w Pływaniu Długodystansowym W PIANCE.pdf114.54 KB
PDF icon XVIII Ogólnopolskie Mistrzostwa Mazur w Pływaniu Długodystansowym BEZ PIANKI.pdf151.11 KB
PDF icon XVIII Ogólnopolskie Mistrzostwa Mazur w Pływaniu Długodystansowym MUNDUROWI.pdf135.19 KB
PDF icon XVIII Ogólnopolskie Mistrzostwa Mazur w Pływaniu Długodystansowym DZIECI.pdf138.48 KB
NOCNA DWUNASTKA – WĄGROWIEC 2023 29 lip 2023 - 22:00 Wągrowiec
ZałącznikWielkość
PDF icon Nocna Dwunastka 2023- wyniki.pdf196.46 KB
XV Biegi Gąsawskie im. Gustawa Mądroszyka 29 lip 2023 - 17:45 Gąsawa
ZałącznikWielkość
PDF icon XV Biegi Gąsawskie im. Gustawa Mądroszyka - wyniki 10km.pdf215.98 KB
PDF icon XV Biegi Gąsawskie im. Gustawa Mądroszyka - wyniki 5km NW.pdf187.56 KB
PDF icon GRAND PRIX PAŁUK 2023 - wyniki zestawienie po 4 biegu.pdf225.62 KB
PDF icon GRAND PRIX PAŁUK 2023 - drużyny zestawienie po 4 biegu.pdf192.39 KB
5. Dworskie Przełaje 23 lip 2023 - 10:30 Sielec
ZałącznikWielkość
PDF icon V Dworskie Przełaje 10km OPEN.pdf159.83 KB
PDF icon V Dworskie Przełaje 5km OPEN.pdf170.44 KB
PDF icon V Dworskie Przełaje 5km NW OPEN.pdf149.6 KB
PDF icon V Dworskie Przełaje MUNDUROWI.pdf125.17 KB
XI „Kogucia Dycha" 22 lip 2023 - 18:00 Kurzętnik
ZałącznikWielkość
PDF icon IX Kogucia Dycha OPEN 10km.pdf216.31 KB
PDF icon XI „Kogucia Dycha” NW.pdf158.66 KB
III Bieg Do Nocy w Siedleczku 21 lip 2023 - 21:00 Siedleczek
ZałącznikWielkość
PDF icon III BIEG DO NOCY SIEDLECZEK - wyniki 5km.pdf180.16 KB
PDF icon III BIEG DO NOCY SIEDLECZEK - wyniki drużyny.pdf165.79 KB
PDF icon III BIEG DO NOCY SIEDLECZEK - wyniki 5km NW.pdf133.6 KB
PDF icon Grand Prix Gminy Kostrzyn - zestawienie po 4 biegu.pdf293.44 KB
PDF icon Grand Prix Gminy Kostrzyn - mieszańcy gminy Kostrzyn zestawienie po 4 biegu.pdf245.14 KB
PDF icon Grand Prix Gminy Kostrzyn - drużyny zestawienie po 4 biegu.pdf142.86 KB
I CHOSZCZEŃSKI KLUKOM AQUATHLON 16 lip 2023 - 11:00 Choszczno
ZałącznikWielkość
PDF icon I Choszczeński Klukom Aquathlon - wyniki.pdf226.38 KB
PDF icon I Choszczeński Klukom Aquathlon - wyniki dzieci.pdf187.94 KB
XV MARATONU MTB AMATORÓW 16 lip 2023 - 11:00 Łagów
ZałącznikWielkość
PDF icon XV MARATON MTB AMATORÓW OPEN 32.pdf158.35 KB
PDF icon XV MARATON MTB AMATORÓW OPEN 42km.pdf200.81 KB
3 FAMAG BIEG Poniecka 10-tka 15 lip 2023 - 14:00 Poniec
ZałącznikWielkość
PDF icon 3 FAMAG BIEG Poniecka 10-tka OPEN.pdf181.52 KB
PDF icon 3 FAMAG BIEG Poniecka 10-tka PRACOWNIK FAMAG.pdf112.15 KB
XXXII Bieg Jagiełły Tip Topol Półmaraton Pobiedziska 9 lip 2023 - 10:00 Pobiedziska
ZałącznikWielkość
PDF icon XXXII Bieg Jagiełły – Tip-Topol Półmaraton OPEN.pdf228.05 KB
PDF icon XXXII Bieg Jagiełły – Tip-Topol Półmaraton Szczegóły.pdf235.19 KB
PDF icon XXXII Bieg Jagiełły – Tip-Topol Półmaraton GMINA.pdf173.13 KB
KormoRun Bieg Pstrąga z Kopernikiem 8 lip 2023 - 11:00 Swaderki
ZałącznikWielkość
PDF icon KormoRun Bieg Pstrąga z Kopernikiem - 5km open.pdf190.68 KB
PDF icon KormoRun Bieg Pstrąga z Kopernikiem - 5km drużyny.pdf186.87 KB
PDF icon KormoRun Bieg Pstrąga z Kopernikiem - 5km nordic walking open.pdf153.34 KB
PDF icon KormoRun Bieg Pstrąga z Kopernikiem - wyniki dzieci.pdf174.53 KB
Bieg Dzikie Przełaje w Dobrzycy Sucha Stopa 1 lip 2023 - 15:00 Dobrzyca
ZałącznikWielkość
PDF icon Bieg Dzikie Przełaje w Dobrzycy Sucha Stopa - wyniki.pdf180.21 KB
PDF icon Bieg Dzikie Przełaje w Dobrzycy Sucha Stopa - wyniki mundurowi.pdf128.34 KB
Dzikie Przełaje w Dobrzycy 1 lip 2023 - 12:45 Dobrzyca
ZałącznikWielkość
PDF icon Dzikie Przełaje w Dobrzycy Razem.pdf220.49 KB
PDF icon Dzikie Przełaje w Dobrzycy Fale.pdf226.58 KB
PDF icon Dzikie Przełaje w Dobrzycy Mundurowi.pdf153.36 KB
PDF icon Dzikie Przełaje w Dobrzycy Sołectwa.pdf124.56 KB
VI Bieg Przyjaźni 1 lip 2023 - 10:00 Przyjezierze
ZałącznikWielkość
PDF icon VI Bieg Przyjaźni - 10km szczegółowo.pdf175.6 KB
PDF icon VI Bieg Przyjaźni - 5km.pdf188.12 KB
6. Pawłowicki Bieg Śladami Mielżyńskich 1 lip 2023 - 10:00 Pawłowice
ZałącznikWielkość
PDF icon 6. Pawłowicki Bieg Śladami Mielżyńskich Wyniki NW.pdf177.48 KB
PDF icon 6. Pawłowicki Bieg Śladami Mielżyńskich Wyniki 10km.pdf207.11 KB
7 „BIEG BEZ GRANIC – LAUF OHNE GRENZEN” 30 cze 2023 - 19:00 Słubice
ZałącznikWielkość
PDF icon Bieg Bez Granic - Lauf Ohne Grenzen OPEN.pdf218.16 KB
PDF icon Bieg Bez Granic - Lauf Ohne Grenzen SZCZEGÓŁOWE.pdf216.94 KB
PDF icon Bieg Bez Granic - Lauf Ohne Grenzen FRANKFURT.pdf146.06 KB
PDF icon Bieg Bez Granic - Lauf Ohne Grenzen SŁUBICE.pdf142.44 KB
BIEG PRZEŁAJOWY „PO KWIAT PAPROCI” 25 cze 2023 - 10:00 Sarbka
ZałącznikWielkość
PDF icon 1 BIEG PRZEŁAJOWY „PO KWIAT PAPROCI” - wyniki 5km.pdf176 KB
PDF icon 1 BIEG PRZEŁAJOWY „PO KWIAT PAPROCI” - wyniki 10km.pdf172.87 KB
PDF icon 1 BIEG PRZEŁAJOWY „PO KWIAT PAPROCI” - wyniki 5km NW.pdf169.82 KB
PDF icon 1 BIEG PRZEŁAJOWY „PO KWIAT PAPROCI” - wyniki mieszkańcy gminy Czarnków.pdf166.45 KB
PDF icon 1 BIEG PRZEŁAJOWY „PO KWIAT PAPROCI” - dzieci.pdf172.81 KB
MISTRZOSTWA SZCZECINA W PŁYWANIU NA WODACH OTWARTYCH- OPEN WATER CHALLENGE 25 cze 2023 - 10:00 Szczecin
ZałącznikWielkość
PDF icon MISTRZOSTWA SZCZECINA W PŁYWANIU NA WODACH OTWARTYCH - dzieci.pdf118.38 KB
PDF icon MISTRZOSTWA SZCZECINA W PŁYWANIU NA WODACH OTWARTYCH - 1500m.pdf172.27 KB
PDF icon MISTRZOSTWA SZCZECINA W PŁYWANIU NA WODACH OTWARTYCH - 1500m razem.pdf171.2 KB
PDF icon MISTRZOSTWA SZCZECINA W PŁYWANIU NA WODACH OTWARTYCH - 3000m.pdf162.15 KB
PDF icon MISTRZOSTWA SZCZECINA W PŁYWANIU NA WODACH OTWARTYCH - 3000m razem.pdf161.47 KB
PDF icon MISTRZOSTWA SZCZECINA W PŁYWANIU NA WODACH OTWARTYCH - drużyny męskie.pdf155.73 KB
PDF icon MISTRZOSTWA SZCZECINA W PŁYWANIU NA WODACH OTWARTYCH - drużyny damskie.pdf135.04 KB
IV Bieg Pamięci Gołanieckiej Kompanii Powstańczej 24 cze 2023 - 18:00 Gołańcz
ZałącznikWielkość
PDF icon IV Bieg Pamięci Gołanieckiej Kompanii Powstańczej - wyniki dzieci.pdf195.4 KB
PDF icon IV Bieg Pamięci Gołanieckiej Kompanii Powstańczej - wyniki 5km.pdf216.87 KB
PDF icon IV Bieg Pamięci Gołanieckiej Kompanii Powstańczej - wyniki 5km NW.pdf207.86 KB
PDF icon IV Bieg Pamięci Gołanieckiej Kompanii Powstańczej - wyniki 10km szczegółowe.pdf192.4 KB
PDF icon IV Bieg Pamięci Gołanieckiej Kompanii Powstańczej - wyniki gmina.pdf147.83 KB
PDF icon IV Bieg Pamięci Gołanieckiej Kompanii Powstańczej - najliczniejsza drużyna.pdf202.8 KB
PDF icon IV Bieg Pamięci Gołanieckiej Kompanii Powstańczej - wyniki drużynh.pdf205.35 KB
PDF icon CYKL BIEGÓW POWSTANIA WIELKOPOLSKIEGO - wyniki po 2 biegu.pdf277.7 KB

Strony

Napisz do nas

Masz pytania lub chciałbyś dowiedzieć się jak działamy napisz do nas lub zadzwoń:

Maciej Łucyk

e-mial:kontakt@maratonczykpomiarczasu.pl

telefon dla zawodników:+48536034089

telefon dla organizatorów:+48693943216