Wyniki

Data rozpoczęciasortuj rosnąco Miasto Wyniki Wideo
I Maratończyk Poznań TRACK KIDS 10 lip 2021 - 17:00 Poznań
ZałącznikWielkość
PDF icon III Maratończyk Poznań TRACK DZIECI.pdf172.25 KB
„BIEG BEZ GRANIC – LAUF OHNE GRENZEN” 9 lip 2021 - 19:30 Słubice
ZałącznikWielkość
PDF icon Bieg Bez Granic - Lauf Ohne Grenzen OPEN.pdf181.05 KB
PDF icon Bieg Bez Granic - Lauf Ohne Grenzen Słubice.pdf145.42 KB
PDF icon Bieg Bez Granic - Lauf Ohne Grenzen Frankfurt.pdf139.1 KB
Polonia TRI Challange 2021 4 lip 2021 - 12:30 Środa Wielkopolska
ZałącznikWielkość
PDF icon Polonia TRI Challange 2021 1 4IM.pdf174.91 KB
PDF icon Polonia TRI Challange 2021 duathlon.pdf153.54 KB
IV Bieg Przyjaźni 3 lip 2021 - 09:00 Przyjezierze
ZałącznikWielkość
PDF icon IV Bieg Przyjaźni OPEN 10km.pdf175.25 KB
PDF icon IV Bieg Przyjaźni OPEN 10km szczegółowo.pdf175.26 KB
PDF icon IV Bieg Przyjaźni OPEN 5km.pdf189.01 KB
PDF icon IV Bieg Przyjaźni OPEN 5km szczegółowo.pdf189.04 KB
I Bieg Niepodległości JANOWO 27 cze 2021 - 09:00 JANOWO
ZałącznikWielkość
PDF icon I Bieg Niepodległości JANOWO - 10km.pdf173.22 KB
PDF icon I Bieg Niepodległości JANOWO - 5,2km OPEN.pdf170.03 KB
PDF icon I Bieg Niepodległości JANOWO - 5,2km NW.pdf122.42 KB
PDF icon I Bieg Niepodległości JANOWO - dzieci.pdf136.62 KB
VI NOCNY BIEG „CZERWONACKA CZOŁÓWKA” 26 cze 2021 - 20:00 Czerwonak
ZałącznikWielkość
PDF icon VI NOCNY BIEG „CZERWONACKA CZOŁÓWKA” - sztafety.pdf180.87 KB
PDF icon VI NOCNY BIEG „CZERWONACKA CZOŁÓWKA”.pdf163.28 KB
I Budzyńska Dziesiątka 26 cze 2021 - 11:00 Budzyń
ZałącznikWielkość
PDF icon I Budzyńska Dziesiątka - wyniki.pdf204.05 KB
Dyszka w Jarocińskim Lesie 26 cze 2021 - 10:00 Jarocin
ZałącznikWielkość
PDF icon Dyszka w Jarocińskim Lesie OPEN.pdf184.2 KB
PDF icon Dyszka w Jarocińskim Lesie Klub.pdf110.09 KB
VIII BIEG PRZEŁAJOWY „KAPI” GRAND PRIX 2021 20 cze 2021 - 13:00 Poznań
ZałącznikWielkość
PDF icon VIII Bieg przełajowy KAPI GRAND PRIX 2021 - dzieci.pdf151.02 KB
PDF icon VIII Bieg przełajowy KAPI GRAND PRIX 2021 - 5KM.pdf212.67 KB
Bieg Gen. Jana Henryka Dąbrowskiego 20 cze 2021 - 13:00 Winna Góra
ZałącznikWielkość
PDF icon Bieg Gen. Jana Henryka Dąbrowskiego Wyniki Open 10km.pdf202.96 KB
VII Bieg "Elegant na 5" 20 cze 2021 - 11:00 Wiórek
ZałącznikWielkość
PDF icon VII Bieg Elegant na 5 - dzieci.pdf170.58 KB
PDF icon VII Bieg Elegant na 5 - 5100M OPEN.pdf197.43 KB
IV Bieg Królika 20 cze 2021 - 11:00 Gniezno
ZałącznikWielkość
PDF icon IV Bieg Królika OPEN FALE.pdf198.7 KB
PDF icon IV Bieg Królika KATEGORIE.pdf182.49 KB
VII Nocny Bieg Świętojański 2021 19 cze 2021 - 19:30 Poznań
ZałącznikWielkość
PDF icon VII Nocny Bieg Świętojański 2021 - 10km.pdf204.63 KB
PDF icon VII Nocny Bieg Świętojański 2021 - 5km.pdf190.63 KB
PDF icon VII Nocny Bieg Świętojański 2021 - 5km NW.pdf180.18 KB
PDF icon VII Nocny Bieg Świętojański - biegi dzieci.pdf202.12 KB
Bieg Spartakusa 2021 19 cze 2021 - 10:00 Borne Sulinowo
ZałącznikWielkość
PDF icon Bieg SPARTAKUSA 2021 Borne Sulinowo ELITA.pdf161.35 KB
PDF icon Bieg SPARTAKUSA 2021 Borne Sulinowo OPEN Fale.pdf220.22 KB
PDF icon Bieg SPARTAKUSA 2021 Borne Sulinowo OPEN 6km.pdf180.47 KB
PDF icon Bieg SPARTAKUSA 2021 Borne Sulinowo OPEN 12km.pdf188.98 KB
PDF icon Bieg SPARTAKUSA 2021 Borne Sulinowo Drużyny.pdf161.35 KB
VII Sztafeta z Łabędziem 13 cze 2021 - 12:00 Zbąszyń
ZałącznikWielkość
PDF icon VII Sztafeta z Łabędziem - wyniki.pdf223.06 KB
PDF icon VII Sztafeta z Łabędziem - szczegoly okrazenia.pdf216.19 KB
PDF icon VII Sztafeta z Łabędziem - najszybsze okrazenie.pdf229.47 KB
VII MARATONU MTB O PUCHAR BURMISTRZA STRZELEC KRAJEŃSKICH 13 cze 2021 - 11:00 Strzelce Krajeńskie
ZałącznikWielkość
PDF icon VII Maraton MTB o Puchar Burmistrza Strzelec Krajeńskich 50 km MEGA.pdf191.07 KB
PDF icon VII Maraton MTB o Puchar Burmistrza Strzelec Krajeńskich MEGA 50 km szczegóły.pdf192.69 KB
PDF icon VII Maraton MTB o Puchar Burmistrza Strzelec Krajeńskich MINI 30 km.pdf196.48 KB
PDF icon VII Maraton MTB o Puchar Burmistrza Strzelec Krajeńskich MINI 30 km - szczegóły.pdf197.66 KB
V Bieg Niepodległości 5 cze 2021 - 11:00 Krzyż Wielkopolski
ZałącznikWielkość
PDF icon V BIEG NIEPODLEGŁOŚCI Krzyż Wlkp. OPEN.pdf194.83 KB
PDF icon V BIEG NIEPODLEGŁOŚCI Krzyż Wlkp. DRUŻYNY.pdf185.29 KB
II Maratończyk Poznań Track 3000m, 5000m 3 cze 2021 - 17:00 Poznań
ZałącznikWielkość
PDF icon Maratończyk Poznań TRACK 3000m Razem.pdf170.37 KB
PDF icon Maratończyk Poznań TRACK 3000m Serie.pdf154.88 KB
PDF icon Maratończyk Poznań TRACK 3000m Szczegóły okrążenia.pdf144.87 KB
PDF icon Maratończyk Poznań TRACK 3000m szczegóły razem.pdf150.66 KB
PDF icon Maratończyk Poznań TRACK 5000m Razem.pdf184.14 KB
PDF icon Maratończyk Poznań TRACK 5000m Serie.pdf160.51 KB
PDF icon Maratończyk Poznań TRACK 5000m Okrążenia Razem.pdf168.75 KB
PDF icon Maratończyk Poznań TRACK 5000m Serie Okrążenia.pdf169.01 KB
VIII OGÓLNOPOLSKI BIEG NIEZŁOMNYCH „Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ” 30 Maj 2021 - 14:00 Białe Błota
ZałącznikWielkość
PDF icon VII Ogólnopolski Bieg Niezłomnych 5km OPEN.pdf172.17 KB
PDF icon VII Ogólnopolski Bieg Niezłomnych 10km OPEN.pdf161.55 KB
III Kuyavian –Pomeranian Cross Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego Zrzeszenia LZS w Biegach Przełajowych z okazji 75 Lat LZS 30 Maj 2021 - 11:00 Białe Błota
ZałącznikWielkość
PDF icon III KUYAVIAN –POMERANIAN CROSS OPEN.pdf166.2 KB
Słubicka Czasówka 2021 30 Maj 2021 - 10:15 Nowy Lubosz
ZałącznikWielkość
PDF icon Słubicka Czasówka 2021 -OPEN_14km.pdf164.66 KB
PDF icon Słubicka Czasówka 2021 - gmina_słubice.pdf175.48 KB
PDF icon Słubicka Czasówka 2021 - kategoria100+.pdf150.04 KB
PDF icon Słubicka Czasówka 2021 - 4km.pdf117.35 KB
PDF icon Słubicka Czasówka 2021 -drużyny.pdf191.76 KB
X Bieg o Koronę Dąbrówki 30 Maj 2021 - 10:00 Dąbrówka
ZałącznikWielkość
PDF icon X Bieg O koronę Dąbrówki - 10km bieg drużyny.pdf166.11 KB
PDF icon X Bieg O koronę Dąbrówki - 10km open.pdf233.88 KB
PDF icon X Bieg O koronę Dąbrówki - bieg 10km mieszkaniec_Osiedli_LINEA_DEVELOPMENT.pdf159.92 KB
PDF icon X Bieg O koronę Dąbrówki - 10km fale.pdf242.84 KB
PDF icon X Bieg O koronę Dąbrówki - 10km mieszkaniec_gminy_bieg.pdf186.91 KB
PDF icon X Bieg O koronę Dąbrówki - 10km bieg zawodnicy niepełnosprawni.pdf124.01 KB
PDF icon NORDIC WALKING o Koronę Królowej Dąbrówki OPEN.pdf198.75 KB
PDF icon NORDIC WALKING o Koronę Królowej Dąbrówki Mieszkaniec Osiedli Linea Development.pdf148.24 KB
PDF icon NORDIC WALKING o Koronę Królowej Dąbrówki Mieszkaniec Gminy.pdf168.14 KB
PDF icon NORDIC WALKING o Koronę Królowej Dąbrówki Niepełnosprawni.pdf110.82 KB
PDF icon NORDIC WALKING o Koronę Królowej Dąbrówki Drużyny.pdf157.64 KB
GONTYNIEC ULTRA TRAIL 23 Maj 2021 - 08:00 Chodzież
ZałącznikWielkość
PDF icon Gontyniec Ultra Trail - Mała Mi Trail.pdf209.36 KB
PDF icon Gontyniec Ultra Trail - Migotka Trail.pdf210.73 KB
PDF icon Gontyniec Ultra Trail - Buka Trail.pdf207.85 KB
PDF icon Gontyniec Ultra Trail - mieszkancy powiatu chodzieskiego.pdf184.72 KB
Korona Zachodu Polski NW - Puszczykowo 22 Maj 2021 - 15:00
ZałącznikWielkość
PDF icon Korona Zachodu Polski - 10km NW.pdf160.3 KB
PDF icon Korona Zachodu Polski - 5km NW.pdf194.99 KB
PDF icon Korona Zachodu Polski - 5km NW niepełnosprawni.pdf137.81 KB
PDF icon Korona Zachodu Polski - 5km NW rajd.pdf99.17 KB
PDF icon Korona Zachodu Polski 21km NW.pdf126.66 KB
PDF icon Korona Zachodu Polski - bieg 5km.pdf111.07 KB
SURVIWAŁ Pomorski OCR 2021 22 Maj 2021 - 10:00 Wałcz
ZałącznikWielkość
PDF icon Surviwał Pomorski 2021 - elita razem.pdf173.5 KB
PDF icon Surviwał Pomorski 2021 - open razem.pdf226.09 KB
PDF icon Surviwał Pomorski 2021 - fale wyniki.pdf243.41 KB
PDF icon Surviwał Pomorski 2021 - drużyny.pdf192.12 KB
PDF icon Surviwał Pomorski 2021 - najliczniejsza drużyna.pdf185.14 KB
Tropem Wilczym Poznań 2021 16 Maj 2021 - 17:00 Poznań
ZałącznikWielkość
PDF icon Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych OPEN 10km.pdf187.47 KB
PDF icon Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych OPEN 1963m.pdf164.37 KB
PDF icon Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych OPEN 5km.pdf193.79 KB
PDF icon Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych OPEN 5km NW.pdf153.39 KB
PDF icon Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych OTWARTA META 10 km.pdf147.11 KB
PDF icon Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych OTWARTA META 1963m.pdf140.66 KB
PDF icon Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych OTWARTA META 5 km.pdf151 KB
PDF icon Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych OTWARTA META 5 km NW.pdf129.02 KB
PDF icon Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych MUNDUROWI 10 km.pdf155.38 KB
6 Godzin Pełnej Mocy 20 mar 2021 - 16:15 Warszawa
ZałącznikWielkość
PDF icon 6 Godzin Pełnej Mocy Open.pdf134.69 KB
PDF icon 6 Godzin Pełnej Mocy międzyczas 42km.pdf135.66 KB
PDF icon 6 Godzin Pełnej Mocy międzyczas 50km.pdf135.16 KB
WYŚCIG CHARYTATYWNY “JEDZIEMY PO ZDROWIE DLA SZYMONA” 13 mar 2021 - 11:00 Bledzew
ZałącznikWielkość
PDF icon WYŚCIG CHARYTATYWNY “JEDZIEMY PO ZDROWIE DLA SZYMONA OPEN 17 km.pdf169.84 KB
PDF icon WYŚCIG CHARYTATYWNY “JEDZIEMY PO ZDROWIE DLA SZYMONA OPEN 36 km.pdf183.89 KB
PDF icon WYŚCIG CHARYTATYWNY “JEDZIEMY PO ZDROWIE DLA SZYMONA” STRAŻAK.pdf151.37 KB
II Wiosenny trening Biegowy 7 mar 2021 - 08:00 Bydgoszcz
ZałącznikWielkość
PDF icon II Wiosenny trening Biegowy OPEN.pdf161 KB
VII Bieg Zimowy po Wielkopolskim Parku Narodowym 31 sty 2021 - 09:30 Mosina
ZałącznikWielkość
PDF icon VII Bieg Zimowy po Wielkopolskim Parku Narodowym - wirtualny.pdf162.72 KB
I Miodowy Festwial Biegowy - wirtualny 5 sty 2021 - 17:30 Barcin
ZałącznikWielkość
PDF icon I Miodowy Festwial Biegowy 10km.pdf149.02 KB
PDF icon I Miodowy Festwial Biegowy 5km.pdf157.75 KB
PDF icon I Miodowy Festwial Biegowy 5km NW.pdf144.63 KB
XLIV Bieg Sylwestrowy - wirtualny 31 gru 2020 (All day) Miały
ZałącznikWielkość
PDF icon XLIV Bieg Sylwestrowy - wirtualny 10km.pdf186.94 KB
PDF icon XLIV Bieg Sylwestrowy - wirtualny 10km Nordic Walking.pdf142.99 KB
STEVENS CX CUP 2020/21 - Piła 27 gru 2020 - 10:00 Piła
ZałącznikWielkość
PDF icon STEVENS CX CUP - Piła - wyniki.pdf215.47 KB
PDF icon STEVENS CX CUP - Piła - szczegóły okrążenia.pdf215.19 KB
PDF icon STEVENS CX CUP - Piła - szczegóły.pdf196.38 KB
PDF icon STEVENS CX CUP - Piła - OPEN MASTERS.pdf162.16 KB
PDF icon STEVENS CX CUP - Piła - Kobiety.pdf149.98 KB
PDF icon STEVENS CX CUP - zestawienie punktowe.pdf232.96 KB
STEVENS CX CUP 2020/21 - Myślibórz 20 gru 2020 - 10:00 Myślibórz
ZałącznikWielkość
PDF icon STEVENS CX CUP - Myślibórz - wyniki.pdf200.27 KB
PDF icon STEVENS CX CUP - Myślibórz - szczegóły.pdf179.36 KB
PDF icon STEVENS CX CUP - Myślibórz - szczegóły okrazenia.pdf198.37 KB
PDF icon STEVENS CX CUP - Myślibórz -OPEN MASTERS.pdf155.54 KB
PDF icon STEVENS CX CUP - Myślibórz - OPEN Kobiety.pdf131.26 KB
STEVENS CX CUP 2020/21 - Nowogard 6 gru 2020 - 10:00 Nowogard
ZałącznikWielkość
PDF icon STEVENS CX CUP - Nowogard - wyniki.pdf204.54 KB
PDF icon STEVENS CX CUP - Nowogard - szczegóły.pdf185.81 KB
PDF icon STEVENS CX CUP - Nowogard szczegoly_okrazenia.pdf204.21 KB
PDF icon STEVENS CX CUP - Nowogard -OPEN_MASTERS.pdf152.8 KB
PDF icon STEVENS CX CUP - Nowogard - OPEN_Kobiety.pdf132.03 KB
2 Mikołajkowy Marsz Rodzinny 5 gru 2020 - 11:00 Słubice
ZałącznikWielkość
PDF icon 2 Mikołajkowy Marsz Rodzinny - open.pdf176 KB
VII Bieg Mikołajkowy Poznań 2020 5 gru 2020 - 09:30 Poznań
ZałącznikWielkość
PDF icon VII Bieg Mikołajkowy Poznań 2020 - wirtualny - 10km.pdf201.36 KB
PDF icon VII Bieg Mikołajkowy Poznań 2020 - wirtualny - 5km.pdf190.71 KB
PDF icon VII Bieg Mikołajkowy Poznań 2020 - wirtualny - 5km NW.pdf157.58 KB
PDF icon VII Bieg Mikołajkowy Poznań 2020 - wirtualny - dzieci.pdf216.7 KB
Spacer Trening Niepodległościowy - Janowo 15 lis 2020 - 10:30 JANOWO
ZałącznikWielkość
PDF icon Spacer Trening Niepodległościowy - wyniki.pdf142.26 KB
Narodowy Bieg Stulecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości „Od Bałtyku do Tatr”- 2020 - Słubice 11 lis 2020 - 14:00 Słubice
ZałącznikWielkość
PDF icon Narodowy Bieg Stulecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości „Od Bałtyku do Tatr”- 2020 - Słubice.pdf179.46 KB
Spacer dla Niepodległej 2020 7 lis 2020 - 11:00 Szczecin
ZałącznikWielkość
PDF icon Spacer dla Niepodległej 2020.pdf166.21 KB
STEVENS CX CUP 2020/21 - Choszczno 25 paź 2020 - 10:00 Choszczno
ZałącznikWielkość
PDF icon STEVENS CX CUP - Choszczno - OPEN.pdf183.21 KB
PDF icon STEVENS CX CUP - Choszczno - szczegoly_okrazenia.pdf182.21 KB
PDF icon STEVENS CX CUP - Choszczno - międzyczasy.pdf162.83 KB
Maraton Świętokrzyski 2020 24 paź 2020 - 09:00 Nowa Słupia
ZałącznikWielkość
PDF icon Maraton Świętokrzyski 42km.pdf217.21 KB
PDF icon Maraton Świętokrzyski Emeryk.pdf183.74 KB
PDF icon Maraton Świętokrzyski Półmaraton.pdf190.04 KB
PDF icon Maraton Świętokrzyski 10 km.pdf182.95 KB
V KonstantyNOVA 10 11 paź 2020 - 11:00 Konstantynowo
ZałącznikWielkość
PDF icon V KonstantyNOVA 10 OPEN.pdf194.75 KB
PDF icon V Biegowe Mosińskie Grand Prix.pdf227.03 KB
PDF icon V Biegowe Mosińskie Grand Prix Gmina Mosina.pdf209.29 KB
SCOTT CYCLOCROSS CHALLANGE - Zwierzyn 11 paź 2020 - 10:45 Zwierzyn
ZałącznikWielkość
PDF icon SCOTT CYCLOCROSS CHALLANGE - Zwierzyn - wyniki.pdf180.72 KB
PDF icon SCOTT CYCLOCROSS CHALLANGE - Zwierzyn - wyniki okrążenia.pdf172 KB
PDF icon SCOTT CYCLOCROSS CHALLANGE - Zwierzyn - wyniki szczegoly.pdf149.96 KB
Mityng lekkoatletyczny - Bieg Szlakiem Kolejowym 10 paź 2020 - 16:30 Węgliniec
ZałącznikWielkość
PDF icon Bieg Szlakiem Kolejowym - wyniki 3000m serie.pdf147.17 KB
PDF icon Bieg Szlakiem Kolejowym - wyniki 3000m razem.pdf147.4 KB
PDF icon Bieg Szlakiem Kolejowym - szczegóły okrążenia_3000m razem.pdf133.16 KB
PDF icon Bieg Szlakiem Kolejowym - szczegóły okrążenia_3000m serie.pdf127.91 KB
PDF icon Bieg Szlakiem Kolejowym - szczegóły okrążenia_5000m serie.pdf140.06 KB
PDF icon Bieg Szlakiem Kolejowym - szczegóły okrążenia_5000m razem.pdf138.82 KB
PDF icon Bieg Szlakiem Kolejowym - szczegóły META 5000m razem.pdf152.22 KB
PDF icon Bieg Szlakiem Kolejowym - szczegóły 5000m serie.pdf150.66 KB
PDF icon Bieg Szlakiem Kolejowym - dzieci.pdf143.34 KB
Luboń TRACK 4 paź 2020 - 14:00 Luboń
ZałącznikWielkość
PDF icon Luboń TRACK Fale.pdf143.75 KB
PDF icon Luboń TRACK - razem_5000m.pdf170.34 KB
PDF icon Luboń TRACK -okrążenia_5000m.pdf162.56 KB
PDF icon Luboń TRACK -_szczegóły_okrążenia_5000m_razem.pdf161.07 KB
PDF icon Luboń TRACK - dzieci.pdf188.98 KB
MTB Wiórek 2020 3 paź 2020 - 11:00 Wiórek
ZałącznikWielkość
PDF icon MTB Wiórek 2020 OPEN 42km.pdf168.3 KB
PDF icon MTB Wiórek 2020 OPEN 21km.pdf193.65 KB
PDF icon MTB Wiórek 2020 OPEN 7 km.pdf144.26 KB
PDF icon MTB Wiórek 2020 Dzieci.pdf171.36 KB
I Bieg po Złote RUNo 27 wrz 2020 - 10:00 Gorazdowo
ZałącznikWielkość
PDF icon I Bieg po Złote RUNo - wyniki 10,8km.pdf186.73 KB
MIKI RUN 2020 27 wrz 2020 - 09:00 Piła
ZałącznikWielkość
PDF icon Miki Run OPEN RAZEM.pdf223.88 KB
PDF icon Miki Run OPEN FALE.pdf229.83 KB
PDF icon Miki Run DRUŻYNY.pdf180.64 KB
Maratończyk Poznań TRACK 26 wrz 2020 - 18:00 Poznań
ZałącznikWielkość
PDF icon Maratończyk Poznań TRACK - wyniki 3000m Razem.pdf124.46 KB
PDF icon Maratończyk Poznań TRACK - wyniki 3000m serie.pdf142.97 KB
PDF icon Maratończyk Poznań TRACK - wyniki 3000m okrążenia serie miedzyczasy].pdf139.04 KB
PDF icon Maratończyk Poznań TRACK - wyniki 3000m okrążenia razem.pdf145.75 KB
PDF icon Maratończyk Poznań TRACK - wyniki 5000m open.pdf161.09 KB
PDF icon Maratończyk Poznań TRACK - wyniki 5000m serie.pdf162.58 KB
PDF icon Maratończyk Poznań TRACK - wyniki 5000m serie miedzyczasy.pdf192.51 KB
PDF icon Maratończyk Poznań TRACK - wyniki 5000m miedzyczasy razem.pdf140.94 KB

Strony

Napisz do nas

Masz pytania lub chciałbyś dowiedzieć się jak działamy napisz do nas lub zadzwoń:

Maciej Łucyk

e-mial:kontakt@maratonczykpomiarczasu.pl

telefon dla zawodników:+48536034089

telefon dla organizatorów:+48693943216